Baltimore Comic-Con Panel Oznámení a aktualizace soutěže o kostýmy

Media Release-Nakonec to lze odhalit! Po měsících plánování a vykreslování – tady to je. Je to plán panelu pro Baltimore Comic-Con 2011!
Aktualizace: Poslouchali jsme naše fanoušky a soutěž o kostýmy byla přeplánována. V sobotu se to bude konat v 15:00. Registrační formuláře lze předat v blízkosti tabulky #2403 v hlavní kongresové hale. S 1 000 $ za drapáky za nejlepší celkový kostým a ceny za každou z 10 kategorií, jedná se o jednu událost, kterou vám všichni cosplayers nechce nechat ujít! Další informace a úplný seznam kategorií naleznete na stránce soutěže o kostýmy našeho webu.

Pokoj 301-303 (sobota)

11: 00-12: 00-Vytvoření komiksu/manga od konceptu po publikaci-tvůrci manželů a manželů (a nominované na cenu Harvey) Comfort Love a Adam Withers vás naučí, jak si vytvořit svůj vlastní komiks. Celý proces – koncepce, skriptování, miniatury, tužky, barvy, PDF a CBZ, tisk, distribuce, web a dokonce i maximalizace vašeho kongresového zážitku, bude v tomto semináři zahrnuta. Odcházíte s pochopením nástrojů, které budete muset vytvořit a prodat svou vlastní knihu.

12: 00-1: 00-Spotlight on Keith Giffen, J. M. DeMatteis a Kevin Maguire-Giffen, Dematteis a Maguire jsou oblíbeným tvůrčím týmem fanoušků za obránci, kovové muže a Justice League. S příběhy, které mísí dobrodružství a humor, jsou jejich knihy jako žádný jiný. Připojte se k mužům, kteří vložili „bwah“ do „Bwah-ha-ha“, když se podívají na svou práci.

1: 00-2: 00-Spotlight on Charles Vess-dílo oceněného umělce Charlese Vess lze vidět v takových knihách jako Sandman, Stardust, Rose, Book of Ballads and Sagas a mnoho dalších. Připojte se k Charlesovi a moderátorovi Terry Moore, když se dívají na jeho umění, jeho kariéru a na čem nyní pracuje.

2:00 – 3:00 – Konverzace s Jeffem Smithem a Stanem Sakai – Jeff Smith’s Bone slaví letos 20. výročí. Usagi Yojimbo Stan Sakai brzy dosáhne svého 200. vydání. Nyní se tito dva talentovaní tvůrci posadili, aby diskutovali o své práci; od jejich začátků po budoucí plány. Připojte se k Jeff & Stan za to, co je určitě živým a zábavným pohledem na svět komiksu.

3: 00-4: 00-Reflektor na legii super-heroes-cestujte s námi do 31. století, když se podíváme na Futuristický tým DC, Legion super hero! Připojte se k tvůrcům Keith Giffen, Mike Grell, Mark Waid, Barry Kitson a Chris Roberson, když mluví o příbězích, které vyprávěli v dlouhé a bouřlivé historii legie. dlouho žijte legii!

4: 00-5: 00-Spotlight on Shannon Wheeler-od sešívání 21 000 mini-komik po střelbu komiksu až po psaní opery až po karikatury pro New Yorker-Shannon Wheeler právě začal ve své kariéře v komiksu. Nedávno jeho sbírka odmítnuté karikatury New Yorker jsem si myslel, že budete Funnier vyhrál cenu Eisner Award za nejlepší humor publikaci a tento víkend je na Harvey. Připojte se k Shannon Wheelerovi a jeho důvěryhodnému pomocníku! Marketingový ředitel Studios Chip Mosher, když se ohlédnou zpět na Shannon’s Meteoric Rise and Fall v komiksech. Jo, jo! Wheeler také vytvořil příliš mnoho kávy.

Pokoj 307 (sobota)

11: 00-12: 00-Visionary vstupuje do Deandlands-připojte se k vizionářským komiksům a jejich hvězdným seznamům tvůrců, kteří letos v létě zahájili Deadlands z Image. Připojte se k Ron Marz, David Gallaher, Steve Ellis, Jimmy Palmiotti, Lee Moder a Visionary’s Own C. Edward Sellner, protože přemýšlejí o podivném západním oživení v komiksu a deadlands. Podívejte se na exkluzivní oznámení o Deadlands: 2. rok.

12: 00-1: 00-Top Cow: Vytváříme …-Připojte se k nejlepšímu vydavateli krav Filip Sablik spolu s nejvyšším architektem kravským architektem Ron Marz a spisovatelem Echoes Joshua Hale Fialkov, kde naleznete v posledním roce nejvyšších vydání krávy a co Příchozí rok se má zabývat artefakty, pilotní sezónou, čarodějnicí, temnotou, magdalena a mnoho dalšího! Navíc každý účastník obdrží dárek zdarma pro účast!

1: 00-2: 00-Boom! Panel 6. výročí – Připojte se k Boomu! Zakladatel studií a generální ředitel Ross Richie, když vytáhne oponu zpět na Boom! Studia. Od vydavatelského vydavatele v roce 2005 až 2011, od komiksového vydavatele Powerhouse, Boom, Boom! Studios má za posledních dvacet let jedno z nejvíce meteorických stoupání jakéhokoli komického vydavatele. Zjistěte, co dělá tuto společnost zaškrtnuto jako Ross si vzpomíná na první dny v Boomu! a jeho současný úspěch. Jedinečný panel pro všechny ty, kteří chtějí znát skutečný příběh úspěchu Boomu! Studia.

2: 00-3: 00-Marvel Universe-Zajímá vás, co se děje s X-Men? Přemýšlíte o návštěvě Spider Islandu? Zajímá vás budoucnost Daredevilu? Prostě chcete vědět, co se děje s Marvel Universe? Pak je to místo pro vás! Připojte se k Marvel Architect Jason Aaron, Mark Waid, Barry Kitson, Paul Tobin a Tom Raney, když prozkoumávají zázraky všech věcí Marvel!

3: 00-4: 00-Seznamte se s legendárním komiksem! – Připojte se k LEnullnull

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.