Jsou agenti darebáků štítů hřbitovem dohad?

Zdá se, že darebáci, kteří se ve filmech objevují ve filmech, mají ten pramen možnosti, že se mohou znovu objevit v pokračování, ale bohužel to samé nelze uvést z těch televizních pořadů. Jeden a také hotový, nikdy být povýšen do obrovských lig. Ještě těžší, pokud samotné pořady skončily. Vede to ke snížené budoucnosti trhu pro klíčové knihy těchto darebáků? Právě tady se začneme dívat na několik z těch představených v agentů Shieldu.

Je to slon hřbitov, kde Simba nikdy nesmí jít? Pojďme objevit.

ÚL

Počínaje jedním z nejsmrtelnějších darebáků, kteří se postavili proti agentům, experiment Hydra Lab, který byl chápán jako úl, se poprvé objevil v současných komiksových tricích Warriors #2 (2009). Pouze jediná deska CGC 9.8 se kdy prodala; děje se začátkem roku 2016 za 30 $. To odpovídá prvnímu vzhledu Hive ve třetí sezóně agentů Shieldu. Prodej dalších stupňů CGC je vedle nuly; Nejpravděpodobněji kvůli pravdě, že v celém sčítání lidu dokonce existuje jen hrstka CGC odstupňovaných kopií.

Optimisticky mohou Trick Warriors #2 těžit z několika dalších značných postav, jako je Madame Hydra nebo Kraken, kteří v tomto problému tyto identity nejprve řešili. Bohužel, jakýkoli typ špice v důsledku těchto dvou by byl pravděpodobně velmi velmi malý, protože obě postavy (Contessa Valentina Allegra de Fontaine a Jake Fury), které tyto identity zvládly, měly své obecné první vystoupení v mnohem dřívější knize v mnohem dřívější knize Strange Tales #159 (1967). Alespoň Strange Tales #159 má robustnější trh; S mnohem větším prodejem v celé odrůdě třídění a CGC 9,8/9,6, který drží FMV ve výši 1600 $/425 $.

Vzhledem k tomu, že úl je takový klíčový hráč Hydra a Hydra stále opakující se na filmové straně MCU, může být přitažlivé, aby stále vyzvedli Trick Warriors #2; Mnohem lepší sázkou však může být přesun na zelenější pastviny jiných organizací, jako je A.I.M., Leviathan, H.A.M.M.E.R., Maggia atd. Tolik, proč si můžete vybrat, proč umístit všechna vejce v koši Hydra? Alespoň ne úl.

Absorbující muž

Míč i řetězový, který ovládal, přijímání Guy (aka Carl „Crusher“ Creel), jeho komiks velmi první vystoupil na cestě do Secret #114 (1965). Se zdánlivě neomezeným perspektivním na jeho absorpci, když dokonce absorboval síly Thorova Mjolnira. Žádný požadavek, který si zaslouží, když si to jen můžete vzít.

Jednou z prvních pozoruhodných událostí pro cestu do Secret #114 na trhu je krátkodobý vrchol kolem roku 2014, který odpovídá vzhledu člověka v pořadu. Náklady na prodeje se na okamžik v příštích dvou letech od té doby od té doby odvrátily do poněkud pozitivního vzoru za poslední tři roky. Zajímavé je, že tento vzestupný krok stále pokračuje navzdory tomu, že se Guy naposledy objevil na pořadu na začátku roku 2018. Cesta do Secret #114 zaručuje podrobnější vzhled, ale může to být možná dlouhodobou příležitost.

VÁNICE

Úplně první Blizzard Gregor Shapanka se objevil v Tales of Sussense #45 (1963), když Jack Frost a také zacházel s identitou Blizzard v Iron Guy #86 (1976), avšak ten, o kterém přemýšlíme, stejně jako ten, který se objevil v Agenti Shield Show je verze Donalda Gill, která se poprvé objevila v Iron Guy #223 (1987). Ve svém debutu se Blizzard připojil k kolegovi „B“ darebáků, stejně jako Beetle, který zabil Claytona Wilsona (aka Force), než bude moci rozlit fazole na zločiny Justina Hammer.

Celá tržní historie Iron Guy #86 je v posledním desetiletí pouze prodejem pěti 9,8 s. Náklady na prodeje se pohybovaly mezi 24–50 $. S množstvím, které byl Donald Gill změněn z komiksu na televizní verzi, mohli místo toho stejně rychle využít jméno Gregor Shapanka; Což by pravděpodobně pomohlo podpořit příběhy o napětí #45, kniha, která by si zachovala jakýkoli typ zvýšené hodnoty lépe.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Se sedmi sezónami agentů S.H.I.E.L.D. V bance je stejně dobře mnoho darebáků a jejich příslušná tajemství, které lze řešit v jednom blogovém příspěvku. Zkontrolujte tedy, až budeme pokračovat v seznamu. Nějaký typ konkrétních úrokových sazeb, který byste chtěli narazit?

“Rozumíš tomu, co to vypadalo?” Carl Creel z Bronxu, stojící nad bohem hromu? Nemohl jsem to vysvětlit, kdybych to zkusil. “ – Přijímat člověka

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest4

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Tajemství Ghost Rider TrendenThree Ghost Rider z 90. let tiše ožívá a také by to mohlo přinést fascinující možnosti domněnky. Proč pozornost? Stejně jako většina věcí Marvel, všechno jde na MCU. Ať už je to na malé obrazovce nebo na stříbrné obrazovce, Marvel Studios Piques Collectors…
23. listopadu 2020inull

Leave a Reply

Your email address will not be published.