Sloupec KC: Obléhací mentalita

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Siege #1 ředitel je řez

Varování spoileru: Budu tento týden diskutovat o obléhání Marvel Comics #1 a přidružených knihách. Pokud jste tyto komiksy ještě nekontrolovali, možná se budete chtít tomuto sloupci vyhnout, dokud to neuděláte. Nebojte se. Je to internet. Až se vrátíte, bude to stále právě tady. Také si nepamatujte, že budete chranit komiksy, když jste s nimi skončili, protože se snadno kazí. Stejně jako tvůrci: Vždy se snažíme vytvořit skvělé komiksy, které vám pomohou zabránit kazení. Řekněte vám.

Pokud tento sloupec právě teď nečtete, mohu navrhnout, abyste šli právě tady, kde je opice na segway.

Autor: KC Carlson

„Obléhací mentalita“ se často označuje jako „příliš strašná specifikace mysli, která obvykle zahrnuje pocity defenzivity, bezmocnosti a viktimizace“ – to vše jsem se cítil v různých stupních, zatímco jsem četl úvodní salvo v Marvelově nejnovějším nejnovějším Událost: obléhání.

Na prvních stránkách obléhání #1 (vytištěné jako náhled v různých komiksech Marvel v posledních několika týdnech), Loki (v zákulisí) vyvolává setkání v Chicagu mezi asgardianskými komiksy Volstagg také objemné objemné Jako nezanedbatelní U-Opozi, darebáci tak chromí-i když mocní-nejsou v příběhu ani určeni. Věci jsou rychle outtahand, stejně jako Soldier Field je zcela zničeno uprostřed fotbalového zápasu (medvědů, pravděpodobně). Předpokládá se, že hra je dobře navštěvovaná, stejně jako většina her NFL je, to znamená, že při „incidentu“ bylo zabito asi 60 000 lidí-nemluvě o celém fotbalovém týmu Chicago Bears i neidentifikovaný nepřátelský tým. Toto číslo je o něco více než 2% současné populace Chicaga, nikoli zanedbatelné číslo.

Jak Loki zdůrazňuje, útok na Chicago je předvídán, aby způsobil reakci na větší problém, podobný podněcovacímu incidentu používaným k zahájení Marvelovy občanské války (napsané Markem Millarem). To, co je přesně podobné na obou událostech: B- (nebo C-) Hrdinové a bitva darebáků, což vede k okolnosti mimo kontrolu, která způsobuje velké škody i smrt. Hlavní rozdíl: rozsah. Počet obětí: CW – více než 600, včetně 60 dětí; Siege – potenciálně přes 60 000. Z reálného světa zemřelo během událostí 9/11 těsně pod 3 000 lidí. Více o tom za minutu.

Siege #1 je 40stránková komiks, cena za 3,99 $. Pro své čtyři babky se dostanete
• 23stránkový příběh (šest stránek, z nichž jste se již s největší pravděpodobností odhlásili jinde)
• Stránka rekapitulace
• Tři stránky poháru o Joe, kde eek! Snaží se hluk „bože, to je skvělé!“ Skutečně se však setkává jako chrlící hack-hype pro více než hodně sbírky dotisk (jo, Stan Lee byl někdy chápán na humbuk, ale Stan by však mohl nabídnout Ben Grimm Sun Block a také vstupenky na leteckou společnost Norrin Radd. Joe Q. Stan Lee.)
• Šestistránkový náhled Hulku #19, úplně první obrovský výbuch podzimu Hulks
• A čtyřstránková funkce textu Ares War Plan s ilustrací dotisky-strana tři z nich opakuje text ze strany první (jak Josh vysvětlil právě zde před několika dny). Marvel od té doby odhalil, že opravené stránky budou v obléhání č. 2 a opravené stránky jsou již online.

Zdá se, že datum navrhované pro přepis Aries War Plan, 4. 5. 2010, naznačuje, že Marvel neúmyslně zašrouboval přepis události, měsíce před skutečnou událostí! To musí být nějaký typ záznamu – pro chybu, než se to skutečně stane! Nebo může tajně naznačovat, že někdo je v zákulisí manipulace s časem. Dr. Doom se časem zmatky, že? (Nudge Nudge mrknutí mrknutí)

Ve skutečnosti je zvláště datování válečného plánu Ares poněkud problematické. Pokud se Dark Avengers hádají o invazi Asgarda 5. dubna, by to datovalo na útok na vojáky na 4. místě (což se právě stane jako neděle). V dubnu se však nehraje mnoho odborných fotbalů (jako žádný). Takže moje odhady výše uvedených obětí mohou být metodou vypnutá, pokud se jedná pouze o nějaký typ výstavního fotbalového zápasu, kde může být potenciální celková účast metoda dole. Což by také snížilo účinek události. Zatím je obléhání docela laxní na podrobnostech události. Nezmiňují medvědy podle jména ani NFL, ani žádný typ konkrétního týmu vůbec, a také nezmiňují počet obětí, pokud jde o vágní „tisíce“.

Samozřejmě, že jsme vágní na skutečných podrobnostech události, změní ji pouze v jednu další událost „letního filmu Blockbuster“, kde běžně vidíme poškození celých měst (a národních památek), aniž bychom skutečně viděli jakýkoli typ emocionálního materiálu, který takový Události by měly znamenat, jak jsme viděli v devastujícím opravdovém poškození 9/11 nebo dokonce v nedávných přírodních katastrofáchZemětřesení/Tsunami v Indickém oceánu z roku 2004 nebo Kašmír z roku 2005, Pákistán nebo 2008 Sichuan, Čína, zemětřesení. Nebo dokonce hurikán Katrina, stejně jako její následky.

„Upping the Ante“ je vynikající americká tradice a obléhání se právě plněno v tradici, vážně zvyšuje počet těl z občanské války („pouze“ 600 mrtvých – nicméně 60 z nich byly děti!, Jak jsme udržovali děsivě to bylo řečeno). „Tisíce“ mrtvých v obléhání, zdánlivě bez následků, způsobuje, že se celá sordidní záležitost jeví jako „komická book“ – nešťastný komentář k významnému zpětnému rozsahu zisků pozoruhodného realismu, ke kterému došlo v komiksu za poslední několik desetiletí. Když to znamenalo něco, co jediný soukromý zemřel – strýc Ben, MA a Pa Kent (v původním příběhu Superboy), Gwen Stacy, Supergirl (v krizi), dokonce kapitán Marvel podlehla rakovině. Nyní dochází k nesčetnému úmrtí, jen proto, aby zahájila bitvu mezi darebáky komiksů (předstírající, že jsou hrdiny) i bohy.

A kde jsou naši hrdinové? Zpochybně se nikdo z nich neobjeví v důsledku útoku na pole Soldier – jen „Dark Avengers“ Normana Osborna. Máme tedy věřit, že 9/11 (událost, která údajně také nastoupila na Marvel Universe), hrdinové upustili, co dělají, aby pomohli s úsilím o záchranu/zotavení. Přesto pro událost, o které se nám říká, je potenciálně mnohem ničivější, neobjevil se ani jediný hrdina – ani vynikající jezera Avengers!

Později je Thor svržen obléháním č. 1 hrstkou zlých hráčů Marvel Power (opravdu?), Stejně jako Tony Stark (Iron Man) leží prakticky mrtvý mozek, jeho vlastní tvorba, a snaží se udržet své triky od Megalomaniacální osborn. Kapitán Amerika (pravá), který byl vyloučen z hřiště s vlastní falešnou smrtí, je zobrazen sledování událostí odehrávajících se v televizi. Stejně jako neúmyslně se setkávat jako Abe Simpson (Homerův otec), prakticky i neúčinně třásl pěsti v televizi jako starý chlap, který skutečně je. Neměl by být vtipná scéna. stejně jako ještě …

Siege: Vložený

Doufal jsem, že obléhání: Embedded se dostane do trochu lidského dramatu, které chybí ve skutečné knize obléhání, nicméně žádné štěstí. Skutečné podrobnosti o útoku vojáků jsou opět vágní, s příběhem větší úmyslech vypořádat se s bohužel zmateným Volstaggem, který v chicagské ulici omámil. (Obávám se, že se tato kdysi velký postava neobsahuje od svého využití právě tady jako neúmyslné předzvěst zkázy. Hrozná sebemotilující pokání, dodržování událostí občanské války). Rovněž jsem nebyl potěšen, když jsem viděl postavu -Todd Keller -nejasně založen na Glenn Beck nebo na výdaji O’Reilly, který měl dostatek tohoto typu nesmyslů v pravém světě. (Ačkoli tato postava by mohla být potenciálně skvělou fólií pro liberálního Ben Uricha, pokud by se zacházelo správně.) Nicméně jsem si užil portrét Thor-Frog na obrazovce na stránce 2 příběhu. Méně politiky, více obojživelníků!

Mám pocit obléhání-jako je triková invaze-bude fungovat většinu svých velkých kousků (s výjimkou obrovského vyvrcholení) na stránkách knih s vázaním, s největší pravděpodobností Brian Bendis psaný nový Avengers i Dark Avengers. Několik z nejlepších (a nyní vzácných) samostatných komiksů posledních několika let byly příběhy o výplni, které během trikové invaze zaplňovaly stránky New Avengers a Mighty Avengers.

Již rozumíme jednomu z výsledků obléhání, protože to bylo po několik měsíců medializováno k smrti (a na obálce obléhání č. 1) – „skutečné“ Avengers reformované kolem jádra kapitána Ameriky (Steve Rogers), Thor (Dr. Don Blake), stejně jako Iron Guy (Tony Stark). Zajímavé je, že všechny tři z těchto postav byly „mrtvé“ jednou metodou nebo jednou alespoň když od té doby, co se tento příběh začal v Avengers: Demontáž, před sedmi lety. Rovněž nám bylo zaručeno, že Marvel půjde do nějakého typu nového „hrdinského věku“, který byl rovněž naznačen na stránkách Mighty Avengers of Late.

Je to o zatraceném čase.

Je to opravdu metoda minulého času pro hrdiny, kteří se chovají znovu jako hrdinové, stejně jako pro hrdiny, kterým můžeme věřit. Jinými slovy, jsem nemocný a unavený z toho, že je Marvel World nemocný i unavený.

Uvidíme, jestli se drží.

Nebude to však všechno sluneční svit i duhy. V dubnu Marvel vydává knihu předběžně nazvanou Fallen, která naznačuje, že další hrdina nebo dva zemře v obléhání (jako by pár více nad 60 000 to změnil). Rovněž se zdá pravděpodobné, že Norman Osborn bude z moci, poté, co měl úzkostné zhroucení (příliš mnoho předzvěstí), stejně jako potenciálně mrtvý v rukou Ares (opět předstírání), ale s největší pravděpodobností ne předtím, než vezme hrdinu nebo dva s ním (nešťastnýNapříklad Sentry, který pošetile důvěřuje Normanovi).

A pak existuje několik divokých karet. Bendis strávil také hodně času na novém Marvel Boy, aby ho prostě opustil limbu. Stejně jako pokud se obavy od Avengers: Demontáže a domov M skutečně zodpoví, může to znamenat pouze jednu věc – Wanda (aka Scarlet Witch) se musí vrátit.

Takže navzdory nešťastnému nedostatku detailů a naprostého nedostatku emocionálního materiálu (musím se vyhnout tomu, abych se dostal k obrovskému boji!), Stále věřím Cokoliv způsob, navzdory svému zklamání. Pokud to může přinést zpět svět Marvel – a také opravdu obnovit hrdiny, na kterých záleží – bude to všechno stát. Mohl bych online s tím, že to bude prostředkem k mnohem lepšímu výsledku konečného výsledku. Dalších několik měsíců by mělo být zajímavé.

KC Carlson SEZ: Kromě toho jednoduchá exploze nemohla zabít typické fanoušky Chicago Bears, přemýšlet o tom, co pravidelně jedí: Pizza v Chicagu, párky v rohlíku, spratky, BBQ žebra, italské hovězí maso a pivo-skvělé-skvělé Nabídky piva! Být vyhozen by se s největší pravděpodobností cítil jako menší gastrointestinální úzkost pro ně! Podobně zvažte: Brownies i Twinkies byli vynalezeni v Chicagu. Stejně jako město je ohnisko etnických potravin! Go Chicago! House of Da Bears! stejně jako více zábavy než barel plný opic (na Segways)!

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.