Dark Knight Artist Marshall Rogers: The Golden Bronze Age

Je v nich zlato, které bronzovalo. A když mluvíme o umělci Dark Knight Marshall Rogers, existuje dvojí význam. Spisovatel Steve Englehart a Marshall Rogers se spojili na papíru pro psaní a Bristol, aby vytvořili novou atmosféru hrdiny Boba Kane. Ale nový zrcadl staré. Batman z doby bronzové z roku 1977 ve skutečnosti sdílel spoustu podobností s hrdinou Boba Kane a Billa Fingar z 40. let. Staří darebáci, monstra fikce buničiny a dokonce i čtvercová čelist na Batmanovi připomněly čtenářům dřívější éru v Batman Lore, zlatý věk. Také je tu zlato v komiksu a umění týmu detektivního komiksu z roku 1977. Vyjměte své přilby Prospectin, protože budeme vykopat nějaké poklady.

Marshal Rogers 1. díla

První vystoupení Batmana Marshalla Rogerse debutovalo v detektivním komiksu #468. Tento problém uzavřel vícenásobnou neštěstí kalkulačky vs. dalších členů JLA v záložních příbězích o problémech 463-467. Poté, co Mike Grell a Ernie Chan, Marshall Rogers získal svou první DC práci a dělal záložní kalkulační příběhy v číslech 466-467. První příběh o těchto uměním Marka Rogerse, pokud máte rádi první vystoupení. GoCollect uvádí FMV a nedávné prodeje problémů 466-468 podstatně dostupnější než první příběh Englehart v detektivním komiksu #469. Udělejte si čas na zvážení v průměru pouze 148 000 kopií každého detektivního komiksu bylo zveřejněno v této době. Mohly by to být v budoucnu vzácné?

Dále uvidíme, kde se ceny zdvojnásobí, ztrojnásobí a další.

Bruce Wayne-nekontrolujte!

Zde je nápad pro superhrdiny. Nedělejte Hugo zvláštní svého lékaře primární péče. Pokud se jeho jméno nachází na klinickém znamení, rychle se vydejte! Díky Englehartovi a Rogersovi se Hugo Odd vrátil hrozivě. Svou moderní 1. místo v detektivu komiks #471. Odd je vyznamenán tím, že je jedním z nejstarších nepřátel Batmana, opakovaného pachatele a jednoho z hrstky darebáků, aby se v Batmanu 1 potýkal s Temným rytířem v Batman 1.

Ano, přihlásil jsem se k bezplatnému 1týdennímu soudu s dcuniverseinfinitem, abych si mohl přečíst první teroristické činy Strange v Gothamu. Poprvé se objevil v detektivním komiksu #36, ale v Batman #1 biologicky využil lidské příšery od pobuřujících zločinců. M-O šílený vědec ověřil podobně ve verzi Englehartu, ale umění Marshalla Rogera vytvořilo velmi zlověstnou verzi Hugo Strange.

Dark Knight Detective: Englehart a Rogers Style

Detektiv Comics #471 označuje první velkou cenu. Zaslouženě, protože tým Englehart a Rogers přinesl k životu mnohem víc, než Hugo. Poslední 9,8 prodeje problému získal více než 500 USD s dalším nedávným prodejem kolem 400 USD. Tyto ceny jsou mnohem vyšší než předchozí problémy.

Největší skoky přišly pro detektivní komiks #475 a #476. Joker a spousta všech, kterého kontaktoval, si na netopýr v Englehartu a Rogersovi vytvořili postavu. Nedávné tržby pro CGC 9,8 běhují 1 200 a 1 000 $.

Umělec Marshall Rogers vykresluje Dark Knight

Komiksy nejsou jediným místem k nalezení zlata, když se týká umělce Dark Knight Marshall Rogers. Aukce Heritage Auctions obsahují v jejich nadcházející mezinárodní aukci drsného Marshalla Rogerse Batmana. V roce 1986 se Batman Golden Age objevil v Secret Origins #6 (1986). Příběh znovu se znovu setkal umělecký tým Marshalla Rogerse a Terryho Austina, i když Roy Thomas skriptoval.

V roce 2015 se obálka detektivního komiksu #473 prodala za více než padesát grand. Splash stránka z Secret Origins 6 bude prodávat mnohem skromnější. Skutečný fanoušek Rogers Batman tedy možná bude chtít vydělat ve svých bezúročných CD za crack při získání díla pozdního umělce.

Těšíme se na aukci umění

Minulý měsíc jsem zdůraznil vzácnou a mimořádnou aukční kus Jim Steranka pro GoCollect. Toto dvoustránkové stříkací umění od kapitána America 113 skončilo na 159 600 $. Konečná cena s prémií klesla v rozsahu, i když možná o něco nižší, než jsem čekal. Bude umělec Dark Knight Marshall Rogers získat stejnou poptávku po jeho tajném původu Splash? Nepravděpodobně. Rogers nemá gravity Jim Steranko. Výše uvedené umění také padá po období (1977), pro které má Rogersův Batman Art nejdůležitější uznání.

Při hodnocení hodnoty uměleckého díla je důležitý význam předmětu (Batman) pro umělce (Rogers). Avšak tak důležité, časové období a kontext díla také záleží.

Síla a sentiment původního detektivního komiksu hraje těžce na mysli potenciálního kupce. Práce z pozdější éry (zde 1986) nezatěžují stejné akordy pro žádost. Batman Splash z Secret Origins 6 však stále představuje umělce dobře. Jako publikovaná práce odfoukne jakoukoli skici provedenou v podobném stylu.

Budu šokován, pokud ano, stejně jako Legends of Dark Knight #133 Cover, který se prodal v červnu 2021 za 20 400 $. Může splnit nebo překročit úžasnou DC Special Series #15 Splash PAnull

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.