Rozhovor: Joseph Michael Linsner na Dynamite’s Dawn/Vampirella

Tento příspěvek je podán pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Dawn Vampirella

Joseph Michael Linsner je nejlépe známý jako tvůrce Dawn, ale také pracoval na Dark Ivory, Wolverine & Black Cat: Claws and Claws 2 a obává se pro mnoho knih, včetně Conan The Cimmerian, Damsels a další. Letos v září se spojuje s sexy upírem, Vampirellou, v Dawn/Vampirella z Dynamite. Westfieldův Roger Ash kontaktoval Linsnera, aby se dozvěděl více.

Westfield: Toto je první crossover pro Dawn. Co dělá Vampirellu správnou postavou pro crossover?

Joesph Michael Linsner: Vampirella je královna – je originál! Inspirovala každého, kdo kdy nakreslil sexy, ale silný komiksový charakter ženského olova. Wonder Woman předchází ji, ale Vampi přivedla všechno na zcela novou úroveň sofistikované smyslnosti. Navíc ji navrhl můj hrdina Frank Frazetta, takže jsem na ni vždycky měl pozor. Mám štěstí, že Nick Barrucci z Dynamite mi dal příležitost spojit Dawn a Vampi dohromady.

Dawn/Vampirella #1 Náhled strana 1

Westfield: Co nám o příběhu můžete vyprávět?

Linsner: Dawn a Vampirella jsou zajati démonem, který hledá nevěstu. Nejprve chce, aby to bojovali, aby zjistili, kdo bude jeho kamarádkou, ale Dawn navrhuje soutěž o vyprávění – něco, co bude zpochybnit jejich mysl. Démon souhlasí a naše dámy začnou vyprávět Tales, aby zachránily jejich kůže.

Dawn/Vampirella #1 Preview Page 2

Westfield: Jdete proti tomu, co by mnozí očekávali při úsvitu a crossoveru Vampirella tím, že se zapojí do soutěže o vyprávění. Proč jste se rozhodli jít tímto směrem?

Linsner: Oba začali jako hororové hostesky představující povídky-Vampi ve Warrenově Vampirelle a Dawn v mé vlastní publikované knize Cry for Dawn. Myslím, že aspekt jejich postav je nezbytný pro to, kdo jsou – oba jsou velmi nápadní vizuálně a oba se zabývají čtenářem přímo. Tato přímost jim dává jinou úroveň dostupnosti.

Ale oba jsou silné, dynamické dámy, které požadují akci, takže série bude mít spoustu vzrušení a úniků. Mohlo by to být dokonce střet těchto dvou titanů komiksů – vše, co mohu říci, je naladěno.

Dawn/Vampirella #1 Preview Page 3

Westfield: Kdo jsou některé další postavy, které se setkáme?

Linsner: Kromě démona masodiku bych mohl hodit do jednoho nebo dvou mých ostatních chlapů, jako je Esque, hvězda mé knihy The Vampire’s Christmas. Dracula nebo některé z dalších podpůrných obsazení Vampi se objeví. Uvidíme, nechci dávat příliš mnoho.

Westfield: Nějaké závěrečné komentáře?

Linsner: Mám skvělý čas psaní a kreslení této knihy. Prosinec 2014 slaví Dawn’s 25. rok v tisku a Vampirella je 45 .. Vím, že tato kniha je důležitá, takže jí dávám všechno. Bude to skvělé.

Nákup

Dawn/Vampirella #1

Leave a Reply

Your email address will not be published.