IDW vydat soudce Dredd Reprints a také zcela nové příběhy

Media Release-dodržování úspěchu soudce Dredda, IDW a vzpoury/2000 nl rozšířit jejich prosperující spojení s přidáním Rogue Trooper k jejich publikování břidlice! IDW představí v roce 2014 zcela novou Rogue Trooper Series a také nabízí také nedávno barevné opětovné prezentace minulých rogue Trooper Comics.
Rogue Trooper, který spolupracoval Gerry Finley Day a také významný umělec Dave Gibbons v roce 1981 za rok 2000 nl, byl vitrínou několika nejlepších britských kreativních talentů. Kromě Gibbons, Steve Dillon, Colin Wilson, Cam Kennedy, Bret Ewins a Chris Weston přispěli k prominentnímu pruhu.

Budoucí válka otrávila celé prostředí Nu-Earth, což přimělo jednu stranu k výrobě genetických pěšáků: vojáky s modrou kůží, kteří mohou dýchat toxický vzduch, vybavené biotohy . Zrádce však nabídl G.I.S ven, stejně jako všichni, ale jeden byl zabit. Nyní pronásleduje Nu-Earth na cíl pomsty, podporovaný jeho mrtvými kamarády, kteří nyní „žijí“ v jeho zbrani, helmu i batohu. Je to poslední G.I. – Rogue Trooper!

„Jsme nadšeni plány IDW, abychom přinesli zajímavé nové talenty do jednoho z dalších 2000 reklam, které je mnoho slavných i prominentních sérií,“ uvedl manažer vydavatelů povstání Ben Smith, „poté, co udělal tak silnou a úspěšnou práci s soudcem Dredde, nemůžeme se dočkat, až přesně uvidíme, jak Chris Ryall, stejně jako jeho týmový manipulaci s nejtěžšími voják komiksů. “

Klasické rogue Trooper Strips budou viděny ve zcela novém světle v plnobarevném komiksu a také ve sbírkách s barvami dodávanými koloristem Adrian Salmon, nejlepší pochopitelný pro jeho práci na lékaři, který i soudce Dredda. Zcela nová série v The Offing bude dodržovat zvyk úspěšného soudce Dredda IDW od Duane Swierczynskiho a Nelsona Daniela. Názvy designérů a podrobnosti budou dodržovat později.

S bohatou historií, na kterou se může vyvinout, přidá IDW k osvědčené franšíze a přivede Rogue Trooper do 21. století pro zcela nové publikum.

O IDW

IDW je oceněným vydavatelem komiksů, grafických románů a obchodních brožur se sídlem v San Diegu v Kalifornii. IDW, která je vyznamenána pro svůj rozmanitý katalog licencovaných a nezávislých titulů, publikuje několik nejúspěšnějších i prominentních titulů v oboru, včetně: Hasbro’s Transformers, G.I. Joe, stejně jako můj bit pony; Paramount’s Star Trek; Nickelodeon’s Teen Mutant Ninja želvy; Soudce 2000ad Dredd; The Rocketeer; Toho’s Godzilla; Wizards of the Coast’s Magic: The Gathering i Dungeons & Dragons; HBO je skutečná krev; Stejně jako Eisner-Award Wight Locke & Crucial Series, produkovaný velmi populárním autorem Joe Hill a umělcem Gabriel Rodriguez. IDW je rovněž dům do knihovny amerického komiksu, který vydává tradiční komické dotisky, stejně jako Yoe! Knihy, partnerství s YOE! Studio.

Kriticky i série IDW, stejně jako série uplatněné fanoušky, se neustále pohybují do nových médií. V současné době jsou Warner sourozenci i Barry Sonnenfeld spojeni, aby se přizpůsobili lore do funkčního filmu, v němž hráli Dwayne „The Rock“ Johnson a také Jerry Bruckheimer Films i Disney, produkují funkční film založený na robotu světové války, s Michael Bay’s Platinum, s Michael Bay’s Platinum Dunes a také Sony přinášejí na film zombie vs. roboty.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Rogue Trooper se přihlásí Brian Ruckley a vydání Alberto Ponticellimedia-jak bylo odhaleno v San Diegu Comic-Con 2013, geneticky přizpůsobená G.I., Rogue Trooper se vrací! Rozšíření spojení začalo s úspěšnou sérií soudce Dredd, IDW a vzpoura/2000 nl se vrátí do frontových linií N…
13. listopadu 2013 v „komiksu“

2000 reklama představuje podpisovou událost na oslavu 35. vydání výročí výročí-byla to špičková powerhouse britských komiksů s ohledem na to, že v roce 1977-stejně jako nyní 2000 reklama slaví 35 let vzrušení s jeho vůbec první národní podpisovou událostí! Jen několik dní před obrazovkou filmu Dredd 3D Hits Motion Picture, v sobotu 1. …
4. srpna 2012 v „komiksu“

Comiclist: IDW Publikování nových vydání pro 09/03/2014Comiclist: IDW Publikování nových vydání pro 09/03/2014 ARRETIVE Birds Comics #4 (Over a Jean-Michel Boesch), 3,99 $ rozrušení Birds Comics #4 (Cover Sub David Baldeon). 3,99 $ Dungeons a také Dragons Forgotten Realms Classics Omnibus Volume 2…
1. září 2014 v „komiksu“

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.