Sloupec KC: Hodnocení náhledů pro únor ‘20

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

KC Carlson. Art od Keitha Wilsona

Autor: KC Carlson

Vítejte v mé rutinní shrnutí toho, co se komiks může objevit o něco za dva měsíce. Zde je to, co je fascinující v únoru 2020, rok očních zkoušek.

Marvel Comics

Wolverine #1

Nejvýznamnější zprávou měsíce je s největší pravděpodobností, že existuje nová Wolverine #1! Tento prvním problémem bude napsán Benjaminem Percym s uměním Adama Kuberta a také Viktor Bogdanovic. Náhledové stránky v náhledech Marvel ukazují velké nabídky mladých her, kteří hrají hry s Wolverine i Jean Gray, takže váš předpoklad je stejně velký jako můj, co se týká toho, o čem je problém. (Omega Red se zjevně objeví později…)

Samozřejmě existuje mnoho variantských obalů, ale primární obálka je od Kubert. Mezi umělci z variantu patří Alex Ross, Jim Lee, Adam Kubert W/Greg Hildebrandt, Rahzzah, R.B Silvia, Skottie Young, Jeehyung Lee, Chip Kidd, a také mnoho pravděpodobně mnohem více, o čem ještě nerozumíme. (Vypadá to, že Adam Kubert je nějak zahrnut u mnoha z nich.) Rovněž existuje několik edicí Wolverine zaznamenaných tento měsíc s různými čísly Wolverine #1, takže si je nenechte ujít! Navíc je zde grafická komiksová skříňka Wolverine. Toto je typ produktu, který některé komiksy i služby nemusí nabízet. Westfield přinese tyto krabice. Je tu další přepravní poplatek, protože jsou tak objemní. Stejně jako Adamantium je těžké.

X-Men/Fantastická čtyřka #1

X-Men/Fantastic Four #1 a 2 jsou první polovina čtyř-vyskytovacích minisérií, které se točí z domova X, jakož i napsané Chipem Zdarskym a také taženým Terrym Dodsonem. Problém č. 1 obsahuje Krakoa – ostrov, který chodí jako člověk (nebo něco takového). #2 obsahuje lékaře Doom – který pravděpodobně při chodí hodně vynoří. Je to zábavné, jak přesně o tom, jak nikdy nevěříte, takové věci, dokud se to opravdu objeví. Uvidíme se příští měsíc pro #3 & #4. Člověče, umění Terryho Dodsona je tak úžasné!

Falcon & Winter Season Soldier #1

Falcon & Winter Season Soldier #1 začíná pětinásobné minisérie napsané Derek Landy (Black Order) s uměním Federica Vicentini (Absolute Carnage: Miles Morales). Dva bývalý tým kapitánů Americas, stejně jako objevit nového vůdce Hydra, než se stane událost hromadného oběti. Jeezi, vsadím se, že tito muži mají neuvěřitelné chaty v baru po podobných věcech.

Ant-Man #1

V Ant-Man #1 a 2 (z 5) jsou Scott Lang i jeho dítě Stinger zpět, ale žijí v Anthill! Scott, odhodlaný objevit úkol (a zvýšit názor své dcery), převezme úkol od regionálních včelařů a místo toho objeví celosvětové spiknutí. Protože to se děje v úlu našeho národa, zatímco jsme neustále rozptýleni jistě falešnými vlasy! Později (v problému č. 2) se Scott musí vyrovnat proti novému držení darebáků. Nakonec se pod nohama vrhne? Ewww … to se opravdu dostane do pěti problémů? Vsadím se, že jen spisovatel Zeb Wells a také umělec Dylan Burnett vědí, stejně jako odmítá sdělit titulního umělce Eduarda Petroviče!

Gwen Stacy #1

Gwen Stacy #1 (z 5): Nastaveno v prvních dnech Marvel World (když Gwen i Peter Parker byli stále na střední škole, stejně jako Gwenův otec – kapitán úřadů – byl stále naživu), tato série poskytuje nikdy neřízený „původ“ Gwen Stacy. V té době měla Gwen „vědecký mozek“, nos pro potíže, a také nekvalitní myšlení, které ji vždy dostalo přes hlavu. V časném Marvel Universe je to recept na katastrofu! Napsal Christos Gage, Art od Todda Naucka, stejně jako obal Adama Hughese. Střídavé obálky jsou od Todda Naucka, Jeehyung Lee, Jieyuan, J. Scott Campbell a stále populární TBA.

Fantastická čtyřka: Grimm Noir

Fantastická čtyřka: Grimm Noir: Co dělá Dr. Strange’s Nemesis D’Payre na Yancy Street? Ben Grimm hodí na klobouk a na kabát, aby vyřešil tajemství v tomto jednorázovém výstřelu. Napsal Gerry Duggan s Ultra-Moody Art od Ron Garney.

Ditko je … divné! Vázaná kniha o velikosti krále

Pokud jste si někdy přáli vidět neobvyklé umělecké dílo Steve Ditka ve velké velikosti (jako řekněme… 13 5/8 ”x 21 1/4“), no, Ditko je… podivné! Vázaná kniha o velikosti krále je vaše šance! Tato edice King-Size poskytuje Steve Ditko a Stan Lee’s Celkem Dr. neobvyklý (Strange Tales #110-111 a také #114-146) v obrovské velikosti. (Už jsem navštívil, aby se moje oční bulvy rozšířily!) Nejsem lékař (i když hraji jeden v televizi, když se Roger nedívá), ale kdybych byl, navrhl bych brzy navštívit, od té doby, co Nakonec vás tato kniha s největší pravděpodobností zabije – zejména pokud pevně trváte na čtení v posteli. Obrovským pulpery Printika !!! (říká Dr. Strange).

DC Comics

Pennyworth R.I.P.

Pennyworth R.I.P.: Obrovské zprávy v DC tento měsíc (dobře, opravdu dalšíÚnor, když komiks opravdu lodí) je, že dlouhodobý Butler rodiny Wayne (i když všichni chápou, že byl mnohem víc než to!) Zemřel v rukou redigovaného. Tento speciální 48stránkový jednorázový slaví život jednoho z nejdůležitějších lidí v historii města Gotham (nemluvě o světě komiksů)! Napsal ho James Tynion IV a Peter J. Tomasis, s uměním Eddyho Barrowa, Eber Ferreia a další, s obálkou Lee Weeks.

DC zločiny vášně

Také v únoru (k dispozici těsně před Valentýnem) jsou zločiny nadšení DC-80stránkový prestižní styl jednorázové, včetně deseti příběhů o lásce … typ podobné může lidi tlačit přes okraj! (No, to pojednává o tom, proč jsou Batman, Nightwing a Catwoman na obálce …) Zde je jen několik lidí, kteří přispívají: James Tynion IV, Steve Orlando, Greg Smallwood, Riley Rossmo, stejně jako mnohem více pod Nový obal Yasmine Putri. Slam Bradley za to vypráví kopii obtěžování, takže se nemusíte ohromit, pokud je také uvnitř knihy.

Ekologická lucerna: Sezóna dva #1

Ekologická lucerna: Sezóna dva od Grant Morrison a Liam Sharp se vrací ve speciálním 40stránkovém komiksu. Vyčistí nepořádek z předchozí „sezóny“ kromě toho, že představí příští misi Hal Jordan. Je svět připraven na … mladé strážce?

Flash #750

Pravidelný partner GL, The Flash, slaví 750 problémů v únoru ve speciálním 80stránkovém prestižním stylu s mnoha tvůrci včetně Joshua Williamson, Geoff Johns, Marv Wolfman, Francis Manapul, Rafa Sandoval, Jordi Tarragona, Scott Kolins, Bryan Hitch, stejně jako mnoho dalších. Příběh „The Flash Age“ začal v The Flash #50 se zde týká hlavy, když je povinen čelit novým rizikům – paradoxu i jeho herald Godspeed. Rovněž existuje mnoho příběhů z celé generace super-rychlostních. Navíc osm varianta pokrývá reflektor různé éry okupace Flash umělci, včetně Nicoly Scott, Gary Frank, Nick Derington, José Luis García-López, Gabriele Dell’otto, Francesco Mattina, Jim Lee a Scott Williams, stejně jako Francis Manapul.

Amethyst #1

Amethyst #1 (z 6): Vždycky se mi líbila myšlenka Ametystova (princezna Gemworld), ale uznávám, že to nemusí být pro vkus každého. Návštěvníci by měli prohlédnout rozhovor s novým spisovatelkou Ametyst a umělcem Amy Reeder (Madame Xanadu, Moon Woman a Devil Dinosaur) v současných náhledech DC pro náznaky o tom, jaké triky (včetně dvou nových dospívajících přátel!) Nová série vystaví Gemworld i Ametyst.

Harley Quinn & The Birds of Prey #1

Tvůrci Amanda Connerová a Jimmy Palmiotti se vracejí do Harley Quinn & The Birds of Prey-v novém NO-ADS, čtyř-vydání minisérie z DC’s Black Label Imprint. V nových náhledech DC je opět prodloužený rozhovor s Amandou a Jimmym. Zkontrolujte to!

Závěrem lze říci, že série 12-vydávajících dolních pět byla zrušena s problémem č. 6. Páni, jak přesně se můžete dostat?

Archie Comics

Archie uspokojí B-52s

Archie uspokojí B-52s! Všichni žijí ve svém vlastním osobním Idaho! To je pravda, B-52s zasáhli Riverdale a Archie se snaží spojit rozbité archies zpět dohromady, takže se mohou zaseknout! Zjistil jsem, že je trochu divné, že kytarista Ricky Wilson je zobrazen jako stále v kapele, navzdory pravdě, že zemřel v roce 1985. Předpokládám, že věci v Riverdale jsou opravdu nadčasové! Tento 32stránkový jednorázový je spisovateli Alexem Segurou a také Matthew Rosenberg (Archie uspokojuje Ramones-který představoval mnohem více mrtvých lidí…), stejně jako umělce Dan Parent. Michael, stejně jako Laura Alred, Tyler Boss, Joe Eisma, Francesco Francavilla, a také Dan Parent, a také Dan Parent, stejně jako Laura Allred, je pět obalů, jakož i Laura Allred, Tyler Boss. Takže si nepamatuje, že se potulujete do podobného chatrči (er … vaše regionální komiksová obchod nebo členská služba) a také jej zkontrolujte v únoru 2000! . . . Archie Comics má ten měsíc mnohem více hudebních událostí s Archie 1955 #5 (poslední vydání), protože Archie zjevně vyvíjí Rock i Roll. Zpochybňuji, čemu může Chuck Berry (nebo Dick Clark) věřit.

_____________________________

KC Carlson SEZ: Cítil se listopad jako ten nejasnější měsíc? V prosinci se nemůžu dočkat, až se dostane tolik jako rychlost plavby, takže Santa, stejně jako jeho létající kamarádi se mohou dostat ven a rozšířit nějaké sváteční povzbuzení!

Westfield Comics neodpovídá za hloupé věci, které říká KC. Obzvláště ta věc, která vás skutečně podráždila. Uh, oh … vypadá to, že se sob již dostal do dovolené, a také agresivně odmítá létat tuto zimní sezónu až do doby, kdy někdo mluví se svým odborovým zástupcem.

KC: Jelen má zástupce odboru?

KC: Počkejte. Jelen může létat? Kde jsem byl?

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.