Rozhovor: Jeff Parker o Oni’s Meteor Guy

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Meteor muži

Jeff Parker je prominentním spisovatelem takových komiksů jako Aquaman, Batman ’66, Thunderbolts, X-Men: První třída a spousta dalších. Rovněž skládá nadcházející grafickou knihu od Oni, Meteor Men, představuje teenagera a mimozemskou invazi. Westfieldův Roger Ash hovořil s Parkerem, aby objevil mnohem více o meteorových mužích.

Meteor Guy Preview Page 1.

Westfield: Jaká je geneze meteorových mužů?

Jeff Parker: Kromě Jamese Lucase Jonesa a Charlieho Chu mě dodržují po městě nahoru, dokud jsem souhlasil s vytvořením knihy, abych zjistil v Oni?

WESTFIELD: Obíjení knihy mi připomíná tradiční filmy Stevena Spielberga. Byla to motivace pro meteorové muže?

Parker: Je to nesmírně částečná inspirace, ale v jednom bodě se liší docela obtížně- začínáme spojením mezi naší primární postavou a mimozemským návštěvníkem a tehdy to rychle začne foukat v měřítku i vážnosti.

Meteor Guy Preview Page 2.

Westfield: Co nám můžete vyprávět o příběhu a o tom, kdo jsou primární postavy, se kterými se setkáme?

Parker: Naší primární postavou je Alden Baylor, šestnáctiletý, který musel rychle vyrostl. Jeho rodiče byli zabiti v vraku aut a kamionu před třemi nebo čtyřmi lety a nechali ho ve starém statku v zemi. Jeho strýc se nastěhoval, aby pomohl, stejně jako on je vynikající člověk, ale nikdy se neorganizoval, aby měl mladé a skutečně nemá velké rodičovské schopnosti. Alden tedy musel zvládnout velkou povinnost a učinit obrovská rozhodnutí jako teenager.

Když se kniha otevře, Alden nechává velké nabídky lidí v této oblasti, aby si prohlédli sprchu Perseid Meteor, což je, když dojde k obrovské události, která přináší nové stvoření na Zemi. Stejně jako naše další primární postava je mimozemšťan, se kterým se setkává, který se zdá, že má jméno, ale týká se Aldena. Když se Alden snaží pochopit svého nového dobrého přítele a také proč je tady, začínáme zjistit, že to není invazní situace, kterou s největší pravděpodobností očekáváme nebo využijeme. Svým způsobem je to mnohem horší.

Meteor Guy Preview Page 3.

Westfield: V knize pracujete s umělcem Sandy Jarrell. Co můžete uvést o svém partnerství s ním?

Parker: Celá věc by bez Sandyho nefungovala. Je to jeden z nejlepších umělců, kterým chápu, když jsem věrohodným způsobem procházel mladými postavami – Sandy opravdu má na paměti, jaké to je být dítětem, nebo mladík přecházející do mladých dospělých, stejně jako to je páteř příběhu. Rovněž není žádný lenošník na kreslení mimozemských tvorů, kteří dělají mimořádné věci a zobrazují významné abstraktní myšlenky, jako je typ cestování v oblasti, kterou používají. Příběh je extrémně základní a složitý ve stejnou dobu, stejně jako mnoho umělců by to nemohlo vytáhnout.

Sandyho umění je velmi ovlivněno Alexem Toth, je to jen ohromující kniha.

Westfield: Co dělá z tohoto skvělého příběhu vyprávět spíše jako grafická kniha než jako minisérie?

Meteor Guy Preview Page 4.

PARKER: Všechno se vyvíjí na extrémně zaručený a typ překvapivého konce, opravdu funguje jako obrovský jediný kus, než je poškozen do problémů.

WESTFIELD: Něco, co byste chtěli uvést o jiných pracovních místech, na kterých pracujete?

Parker: Cokoli jiného je v poslední době obrovské nad nejvyšší akcí, jako Aquaman, Batman ‘66 a Flash Gordon. stejně jako některé příběhy v knize New Atret Birds od IDW. Velká část skvělého letního čtení s tunou skvělého umění. Viděli jste práci Evana Shanera na Flash Gordon? Je to úžasné. Stejně jako Paul Pelletier stále kope zadek na Aquamanovi.

Meteor Guy Preview Page 5.

Westfield: Nějaký typ závěrečných komentářů?

Parker: Obecně se nemůžu dočkat, až uvidím reakci na meteorové muže. Je to kniha, která pro vás nevěří, takže je to váš telefonní hovor jako návštěvník, který překládá, proč postavy dělají možnosti, které dělají. velmi potěšen z toho.

Nákup

Meteor Guy Gn

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.