Batman: Brave a Bold Season Two na Blu-ray

, která následovala po loňském vydání Season One on Blu-ray, Warner Archive vydala následování, Batman: The Brave a Bold Season Two.

Už jsem poskytl 26 epizod obsažených zde na dvou discích. Neexistují žádné doplňky, jen jasná animace a zvuk.

Sada otevírá něco jako odklon od normálního převzetí Batmana. Sama o sobě nepracuje z města Gotham. Místo toho on a banda dalších hrdinů a darebáků – včetně lovců, zelené šípu, zelené lucerny Gardner, Plastic Man, Catwoman a Joker – byli Mongulem uneseni do pouště za „závod smrti na zapomnění!“ Celá věc se cítí jako mnohem závažnější epizoda šílených závodníků s podobně přehnanými vozidly. Batman je přišel na to, aby vyhrál, aby zabezpečil Gothama, což překvapí ostatní hrdiny, kteří si mysleli, že bude mít mnohem více hlavního plánu.

Stimulace v této sérii je vynikající, protože další epizoda „Dlouhá rameno zákona!“ Je mnohem více domácí komedie, příjemná změna oproti závodní akci předchozí splátky. Poté, co uvidíme, jak roztažitelný hrdina obdivuje Batmana pro jeho sebeovládání, musí plastový muž vzít své dítě do muzea umění, aby získal nějaké „kultu a třídu“ (jako zrzavá manželka? Přítelkyně? Nanny? Ramona to říká) . Samozřejmě, zatímco tam, narazí do probíhající loupeže, která se mísí s nějakým klasickým fackem, když Woozy chrání dítě a pro další komedii, wiener mazlíčci jménem Schnitzel. Je tu také drama, s Kite-Man, který se chce pomstít způsobem, který zahrnuje Benjamina Franklina.

Po příběhu o nadcházejícím věku s mladým hrdinou Blue Beetle uprostřed galaktické války („Pomsta dosahu!“), Existuje nadřazená komedie s chmurným a bouřlivým Aquamanem, který vezme svou rodinu na RV Road Trip („Aquamanovo pobuřující dobrodružství!“). Série nadále udržuje rovnováhu mezi ponurým a hloupým, dodává rovnováhu a rozmanitost, kterou ostatní projekty Batman nemohou vždy dosáhnout.

Narážky a všechny druhy odkazů, včetně historie (skutečné i z laskavě zapamatovaných komiksů) a dalších typů příběhů, dělají tuto sérii výjimečně zábavnou pro všechny věkové kategorie. Navíc je karikatura prostě skvělá. Kde jinde můžete vidět Batman dočasně získat síly plastového člověka nebo pozoruhodné výkony hrdinství nebo imaginativní zařízení a vozidla?

Je tu shledání JSA a pomocní mise s Robinem, Aqualadem a rychlým a vystoupením kovových mužů, kapitána Marvela, detektiva šimpanze, Zatanna, Booster Gold a překvapivě vzhledem k tomu, že se hodně zaměřuje, B’wana Beast. (Vzhledem k jeho oblečení založené na bederním oděvu se jeho boj se špatným člověkem je založen na zápasových pohybech.) Původ Firestorm v „Bat rozdělen!“ Výsledkem je více Batmen, včetně Slacker Batman, zatímco Starro dělá několik vystoupení vedoucí k dvoudílnému velkému bitvě se spoustou posedlých hrdinů.

Předtím, „Chill of the Night!“ Opakuje Batmanův původ s jeho rodiči vyjádřenými Adamem Westem a Julií Newmar. V této epizodě se Batman vrací v čase prostřednictvím akcí Specter (Mark Hamill) a Phantom Stranger (původní animovaný Batman Kevin Conroy). Je to neobvyklý vrchol toho, co někteří budou neoprávněně odepisovat jako dětská karikatura. Adam West se vrací, aby hlas v „moru prototypů!“

Starý Batman tým Outsiders-Geo-Force, Katana, Black Lightning, Metamorpho a Halo-se objeví před epizodou zaměřenou na blesk, která zdůrazňuje generace hrdinů. Je tu splátka Doom Patrol, která pokrývá širokou škálu historie týmu a zaměření na kořist ptáků, které zahrnuje Catwoman, Black Canary a Huntress, který dělá hudební číslo (s některými náznaky o mužských hrdinech, které jsem šokoval, udělal show) Kupte si, abyste pomohli obnovit Batmanovu paměť, poškozený trestním artefaktem.

Dokonce se uvidíme krátký segment s strašidelným tankem a návratem Rainbow Batman. Animátoři jasně znají své staré komiksy a nejsou vyděšeni uznáním všech aspektů Batmanovy dlouhé historie. Jejich použití bat-mite je veselé, vzhledem k tomu, že Sprite čte, kdo je k čtenářům, než jim dá exkurzi prostřednictvím klasických příběhů Joker, i když „Emperor Joker!“ Epizoda končí trochu příšerná. (Ačkoli je zábavné, že jak to darebák říká, netopýr mite vypadá jako „někdo dal prase do netopýra“.)

Bat-Mite se vrací v „Batmanových nejpodivnějších případech!“, Který sestavuje tři různé styly karikatury: jeden založený na parodii Mad Magazine od Harvey Kurtzman a Wallace Wood, který podobný Bat-Manga od Jira Kuwata, a The Last Is Spojte s gangem Scooby-Doo. Poslední karikatura v sadě se vrací k mnohem jednoduššímu dobrodružství (ale s nádechem podivného), protože rodina Marvel pomáhá dítěti Batmanovi. Doufejme, že uvidíme poslední sezónu tři na Blu-ray snull

Leave a Reply

Your email address will not be published.