Kapitola 7- „Barevné schéma“

Kapitola 7 je velmi skvělý producent, který je ve hře po dlouhou dobu (skutečné jméno: Mike Desino z Jerze), stejně jako on právě vydal svou nejaktuálnější přehlídku Pro rappery podzemního východního pobřeží. Stejně jako jakýkoli typ alba producentů, vysoká kvalita závisí na vyvolaných emceech, nicméně kapitola 7 z velké části vybírá mimořádně kvalifikované neznámé, aby co nejlépe využily jeho složité, trojnásobné hlukové koláže – polí, jako je Yak Ballz, Tame One, c -Can Sluggish Suicide a Division East’s The Guy odkudkoli.

Track po trati je zde absolutně několik psů, ale drahokamy jsou výjimečné. „Optimus Grime“ má pozoruhodné rytmy i texty, které jsou dostačující k tomu, aby se na konci zbavily kousků „transformace a rozvalení“. Nejde o Decepticon. Stejně jako další křičící kousky jsou docela zatraceně vtipné – jako na začátku „Live“ s Tame One, kde slyší, v pozadí: „Awww hovno! Teď udělali v prdeli! R Kelly je zdarma! O.J. udělal to! Tom Cruise je fagot! “ Je to nesmysl. Je to hloupé. stejně jako to je veselé. Celá tato melodie je vlastně docela zábavná, s řádky jako: „Punch vaše gramy v grilu!“, Je to jedna z nejsilnějších skladeb mezi spoustou silných skladeb na tomto albu. Stejně jako „Chromatika“ Yak Ballze je dokonalý, zpomalený rytmus špíny pro jeho zvláštní schopnost na hluk extatického, zatímco plivá položený tok.

Doporučuji album pro melodie, jako jsou ty výše uvedené, a také další, jako je trať R&B „věřící“ s Melissa Seitz; hudební interlude „Za zdí barvy“, která je podobná MF Doomz Herbal Tapes; Vynikající lyrická rotace na tradičním „den v životě“ Beatles s Bennem Grimmem („Probudil jsem se, dech ochutnal kyselý/ale hodinový stav 9, což je hodina šampiona/nemůžete být spánek pozdě, když budete rýmy “Výborně … Takže jsem tlačil svou ženu na zeď/jo, teď dostala skvělou kurva, že to spí”). . . Seru na to. Pokud jste fanouškem hip hopu a také neobjevujete alespoň polovinu škrtů právě tady (pro mě, stojí za to, aby se vyplatila na rutinní rotaci. . . Pravděpodobně nejste skutečným podzemním fanouškem.

Korupce jako normální (w/yak ballz)

Stáhněte si na Amazon za pouhých 6,99 $!

Leave a Reply

Your email address will not be published.