Bobovy zprávy o věcech !!!

Tento příspěvek je uveden pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce,
Zprávy z retailu Westfield

*Alan Davis převezme umělecké práce od Steve McNivena počínaje kapitánem Amerikou #5 letos v prosinci. Ed Brubaker zůstává jako spisovatel titulu.

*Hugh Jackman potvrdil, že natáčení filmu Wolverine založené na mini-sérii/grafickém románu Chris Claremont/Frank Miller bylo zpožděno do roku 2012.

*Keith Giffen převezme J.T. Krul jako spisovatel zelené šipky počínaje vydáním č. 4 v prosinci.

*AMC oznámila půlhodinovou chůzi mrtvou „talk show“ s názvem Talking Dead, která bude poprvé vysílat po premiéře druhé sezóny v neděli 16. října. Chris Hardwick bude hostit.

*Příští sezóna Doctor Who po této prosincové vánoční epizodě nezačne vysílat až do pádu roku 2012.

*Dynamite Entertainment byla zaneprázdněna vyhlášením nové série včetně Voltrona a knihy Tarzan s názvem Lord of the Jungle.

*

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bobovy zprávy o věcech !!!

Tento příspěvek je uveden pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce,
Zprávy z retailu Westfield

*S nedávným úspěchem DC Batman Beyond Mini-Series a probíhající, The Powers-That-BE testují vody v srpnu se Supermanem za jednorázovou sadou ve stejné možné budoucnosti.

*Fanoušci hradu ABC, v němž hrají Nathan Fillion, budou chtít dát Marvelův hrad: Deadly Storm Graphic Román, napsaný Brianem Michaelem Bendisem, na jejich seznam přání. V současné době je uspořádána na září.

*Marvel také oficiálně odhalil, že letos v srpnu byl oživen další titul Crossgena. Mystic bude čtyř-vydávající mini-série napsaná G. Willowem Wilsonem, nedávno ze zrušeného Vertigo titulního vzduchu.

*Podobně jako osamělé vydání Blackest Night #6 zpět 30. prosince 2009, DC odhalila, že ve středu 31. srpna vydávají pouze závěrečné vydání Flashpoint, #5 (z 5).

*NBC předala pilota Wonder Woman.

*Frank Cho odhalil nový nadcházející titul s názvem Guns a Dinos. Vypadá to, že to bude také kreslit!

*Greg Capullo bude pracovat na Batmanovi po dokončení jeho běhu na pronásledování Image.

*Vzhledem k úspěchu, který měli s jeho držadlem Zelený Hornet, Dynamite přináší další scénář Unfilmed Kevin Smith do komiksových stojanů s jeho filmovým zacházením s šesti miliony dolarů s názvem jednoduše Bionic Man.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bobovy zprávy o věcech !!!

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory i sloupce,
Zprávy z retailu Westfield

*S necelým měsícem až do vydání filmu Captain America 22. července vydala Marvel Studios finální plakát, na který se můžete zde mnohem lépe podívat. Také máme nyní nový i delší přívěs, který vypadá velkolepě, který můžete také vidět kliknutím zde!

*A vzhledem k tomu, že existuje spojení s režisérem filmového obrazu kapitána Ameriky Joe Johnstonem, zkontrolujte tento neuvěřitelný film fanoušků CGI, který vzdává hold filmu Rocketeer. (Pan Johnston také nařídil tento film před 20 lety! Nikdy jsem to neviděl? Je to skvělé! S nádherným skóre Jamese Hornera.) Poznámka: Druhý problém nové rocketeerské dobrodružství mini-série IDW tuto středu 29. června zasáhne police. Tip, nápověda!)

*Je to jen konec června, ale začnou věřit o Halloween! Bylo vyhlášeno nových 25 mini-comics za 5,00 $. Komiks! Ne Candy!

*IDW vydává grafickou knihu 5 dní před 10. výročí 9/11 s názvem Codename: Geronimo, který nastíní cíl, který „zbaví svět Usámy bin Ládina“.

*Skupina komiksových tvůrců se spojila, aby vytvořila charitativní komiks s názvem Comic Revered, kterou vytvořila zejména pro mladé lidi Joplin, Missouri, kteří nedávno ztratili své domy po sérii devastujících tornád.

*Příběh Avengers 1959, který se v současné době objevuje v New Avengers, bude rozšířen na novou mini-sérii napsanou a také nakreslen Howardem Chaykinem letos v říjnu.

*2 vedení byly obsazeny do pilota sítě FX Network.

*Fanoušci hitové show USA Network budou chtít prohlédnout nový USA NOVINKA na internetovém přístrojovém grafickém románu. Přemohuje prostor mezi čtvrtou i přítomnou pátrou sezónou show.

Leave a Reply

Your email address will not be published.