Gail Simone a partnerka pro pojišťovnictví Travelers pro rozptýlené jízdy komiks

Gail Simone napsala řadu základních komiksů. Málokdo však má tak zásadní motivaci jako ta, kterou odhalila minulý rok. Když byla komplexní ve vláknu Twitteru, se sešli Gail Simone a cestovní pojistné krytí, aby vytvořily „nedokončený příběh“ Zaadii TSO, aka Z-Hawk.

Gail Simone a také cestovní pojištění Comic Comic o rozptýleném řízení

V roce 2015 byl Zaaditozhon „Zaadii“ TSO na nákupu se svou matkou Rachel a jeho osmiletý sourozenec Bahozhoni. Když trio šlo zpět k autu, zasáhl je rozptýlený šofér. Nehoda spustila velká zranění Rachel i Bahozhoni. Tříletý Zaadii však byl stažen pod kola. Záchranáři ho spěchali na dětskou JIP, kde později zemřel mladý chlapec.

Ale to je jen část Zaadiiho příběhu. Není to začátek ani uprostřed, kde duchný kousek mladý chlapec rád hraje superhrdinu. Stejně jako pro svou rodinu, Gail Simone (která složila to, co jsme věřili, že je to nejlepší běh, jaký kdy Batgirl), stejně jako pojištění cestovatelů, není to konec. S jejich sérií „nedokončeného příběhu“ je cílem pojistného krytí vyprávět příběh lidí, jejichž životy byly zkráceny rozptýlenou jízdou. Tito lidé měli mnohem více života do online a také tolik, co by mohli udělat. S partnerstvím Travelers s umělci, jako je Simone, podnik oživuje tyto ztracené příběhy. Obecnou funkcí videí i ART, kromě památku těchto přijatých, je opatrnost proti nebezpečím rozptýleného řízení.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

V nekonečna se Zaadii stává Z-Hawk: Superhero v noci, environmentální zástupce ve dne

Každý superhrdina potřebuje příběh původu (obrázek prostřednictvím pojištění cestujících)

Se vstupem od rodiny Zaadiiho se cestovatelé „rozhodli vyprávět příběh Zaadii, jeho nedokončený příběh, ve stylu, který se mu tolik líbil… superhrdinový příběh,“ jak řekla Simone. Podnikání se poté přiblížilo k Simone, která souhlasila se složením příběhu po rozhovoru s Rachel. Jak Simone uvádí ve svém vláknu Twitteru, dostala představu o chlapci. Cítila se, jako by mu prakticky rozuměla. Nebo mu alespoň rozuměl mu dostatečně k vytvoření jeho příběhu. (Jim Calafiore mimochodem nakreslil umění pro komiks.)

Takže v neomezené budoucnosti roste Bit Zaadii stejně jako hrdina mnohem více metodami než jedním. Bit mladý chlapec, který měl rád superhrdiny, jako Batman, se stává jedním. Nelíbil se však jen superhrdiny. Měl rád zvířata i přírodní svět, takže v této předpokládané budoucnosti je environmentálním právníkem. Nikdy nepřestane bojovat o svůj lid nebo za to, co je správné. Není to budoucnost, kterou Zaadii dostal, ale je to ten, který si zasloužil.

Celý zaadii: Legenda z Hawk Comic si můžete prohlédnout na webu Travelers Comic. Rovněž můžete vidět web pro Nadaci Zaadii a také se zavázat k ukončení rozptýlené jízdy.

Hlavní obrázek prostřednictvím pojištění cestujících

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.