Apache, the-apache,

dobře, wtf. Nerozumím nic o kapele, která se zdá, že si telefonuje „Apache,“, kromě pravdy, že jsou z Utahu. Utah?! Stejně jako jsou čtyři z nich. Stejně jako všechny melodie na tom, co se zdá být jejich debutem, jsou pojmenovány po lidech i dat. Stejně jako „Ed Templeton nebo Rodney Mullen (1993),“ James Coburn nebo Samantha Morton (1833), a „Paul Newman nebo Sidney Poitier (1958)“.

Ale nechápu proč. stejně jako nenabízejí žádný typ vysvětlení. Ve skutečnosti to bio, které mi poslali, právě uvádí:

Apache, The Is A Band se sídlem v Utahu s Bastianem Salazarem, Hectorem Steeleem, B. Borealis a Dik Stevensonem. Byli spolu méně než 2 měsíce a po nahrávání 8 melodií, stejně jako předtím, než hráli dostatečné pořady, které byste se mohli spolehnout na jednu ruku, se rozešli. s největší pravděpodobností, protože to byli všichni kreténi. Možná jen proto, že se vyčerpali ze sdílení tak skvělé hudby se světem i hloupým, aby rozpoznali, co jim chybí.

K čemu bych řekl: Jo, byli to kreténi. Protože nám ani neposkytli možnost poznat, co nám chybí.

You may believe the band is affected, with a bio like that as well as tune titles that shriek Ivy league intellectual, however the lyrics are pure Johnny money violence, the vocals are rage personified, as well as the guitar work is quickly as great as Jakýkoli typ drcení od Drive-by Truckers. Toto album je úžasné.

K dispozici na Halloween 2010 ke stažení od Amazonu a také to stojí za to. Zdá se, že autorská práva měla Drew Danburry, ale tento kecy si myslím. Jen chápu, že je to úžasné, stejně jako vy všichni byste měli vyběhnout peklo a také si ho koupit. Vážně.

Robert Redford nebo Kristen Wiig (1973)

Yosarian Lives nebo Peter Weir (1944)

Leave a Reply

Your email address will not be published.