2020 spekulací Spectacularrr!

2019 byl dalším skvělým rokem pro komické spekulace a investice. Jak ukáže nedávná historie, zdá se, že komické hodnoty jsou vázány na expozici filmu postavy. Kapitán Marvel se připojil k Marvel Cinematic Universe (MCU) začátkem roku a pomohl pohánět hru na konec rekordních čísel. Disney+ byl představen spolu s konceptem, který MCU rozšíří do nabídek typu řady. Spolu s filmovými obrázky, které zvyšují zisky na několika znacích poskytnutých pro fázi IV. X-Men se doufejme, že se mu zmutují mimo opravu ve Fox, a nejlepším filmem DC, který vyšel, se právě stal Shazamem! Co platí 2020 pro spekulanty a trh?

*VAROVÁNÍ: Pravděpodobnost těchto věcí ve skutečnosti není známa. Zvažte to mnohem více karnevalové hry než věda.

Již jsme viděli vzestup věčných na trhu. Věčné #1 zaznamenaly konzistentní růst z oznámení filmu až dosud. Můžeme očekávat, že při vydání uvidíme další skok? Zdá se, že to je přetrvávající otázka pro fanoušky. Sběratelé očekávají, že se Eternals stanou dalšími strážci galaxie, ale nevím, jestli Marvel dokáže tento typ magie vytáhnout na relativně neznámých postavách dvakrát v řadě. To musí být komiks, který si můžete užít v roce 2020. Zůstává také přetrvávající otázka, jak to ovlivní budoucnost MCU.

Společnost Sony pokračuje v koření věcí s jejich superhrdinovými vesmíry (pavouk bez verze nebo cokoli) s nedávnými oznámeními obklopujícími pokračování Venom, projektem Madame Web Solo a samozřejmě příchodem Morbia. Je rok 2020 rokem, kdy se to stane pro Jareda Leto? Může bez Spider-Man vytáhnout zdánlivě zaniklý koncept této postavy? Ceny za vynikající Spider-Man #101 měly touhu v krvi pro hodnotu a budou se zvyšovat pouze k uvolnění Morbius.

DC se pokusí vzít tečnu z nedávného Aquamana s vydáním ženských filmů: Birds of Prey and Wonder Woman 1984 příští rok. Uvidíme, zda trh je reaktivní na tyto filmy, nebo jestli uvidíme, že sběratelé se zaměřují na nadcházející restart Batmana spolu s filmem Black Adam oznámený pro rok 2021. Ze všech filmových studií, které ovlivňují komické hodnoty, DC neudělala jeho knihy jakékoli laskavosti.

U některých z mnohem slavnějších Marvel postav z posledních několika let dochází k zjevnému klidu. Black Panther nemá žádný budoucí film, který je nastaven v kameni a máme dvouletou mezeru až do příštího Dr. Strangeho. Budeme mít také příchod Shang-Chiho, který může být největším příjemcem oznámení o filmu Marvel. Vzpomínám si na čas, kdy byly kopie speciální vydání Marvel #15 cenově dostupné. Nyní může být čas zaměřit se dostatečně daleko v budoucnu, aby měl dopad. Kam za hranice fáze IV mají logické cesty pro Marvel?

Moje největší naděje na rok 2020 je hmatatelné zlepšení kvality darebáků používaných ve všech filmech. Spisovatelé a ředitelé musí být kreativní se špatnými lidmi a přimět je, aby záleželi. Thanos byl nejbližší, co jsme se dostali k „úplné“ postavě a trvalo 2 filmy a čas cestování na něj odtáhl. Doufám, že nebudeme i nadále vidět darebáka z cop-out-, ale neoplnění, který za posledních 10 let trápí filmy superhrdiny. Dej mi něco nového a mimo krabici. Koneckonců, je to 2020.

Jste nadšeni o tom, co platí budoucnost komických spekulací? Nějaká velká překvapení 2020, na kterou očekáváte nebo doufáte (stále se mi líbí Crimson Dynamo na vystoupení v černé vdově)? Vyhoďte své komentáře a připojte se ke spekulacím!

Získejte sociální s GoCollect. Sledujte nás na našich sociálních kanálech pro vzrušující videoobsah, dárky a další!

Facebook Instagram YouTube

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

MCU Fáze 8 – Ocho „Nejtemnější hodina je těsně před úsvitem“. – Thomas Fuller. Vypadá to, že teď opravdu šílíme spekulace, když jsme asi měsíc od Avengers: End Game. Osobně jsem pracoval přesčas, když jsem se snažil spekulovat budoucnost a dostat skok na komiksy před filmem…
26. března 2019 v „Komiksové sběr 101“

Jaro – jako Flerken, jako Hulk! Je to čas na kalendáři Marvel Cinematic Universe (MCU) znovu … jaro! Na jaře na MCU označuje novou břidlici filmů a pohledu do budoucnosti Marvel, který označuje regeneraci a obnovení. Jak vzrušující! To musí být dobře, když se stavíme na Avengers: End Game a…
1. března 2019 v „komiksu“

Koncová hra, která se stala následnou hra, dorazila na Hulk-like Smashing of Box Office Records a určité kvalitní vázání volných konců v Marvel Cinematic Universe (MCU). Nyní však začíná skutečné spekulace. Věci se trochu chvějí a nikdo neví, kde se to všechno usadí. zázraknull

Leave a Reply

Your email address will not be published.