Blue je nejteplejší barva (aka Blue Angel)

, kterou jste možná slyšeli o modré, je nejteplejší barva začátkem letošního léta. Adaptace francouzského filmu vyhrála filmový festival v Cannes Palme d´Or, následoval autorka Julie Maroh, která odsoudila film. (Pohyb má být vydán v Severní Americe v říjnu 2013 prostřednictvím Sundance Selects/IFC Films (USA) a Mongrel Media (Kanada).)

Nyní je grafický román přeložen do angličtiny a stojí za to si přečíst. Je to příběh Clementine, středoškoláky, který se týká podmínek s její přitažlivostí pro Emmu, starší student s výraznými modrými vlasy.

Hodně z knihy je v flashbacku, protože starší Emma čte Clementineovy deníky. Vidí (stejně jako my) její dospívající pocity a boje během hlavních zlomů v jejím životě. Obrázky akvarelu jsou vhodný pro vzpomínky, zejména s tóny sépie používanými pro historické sekvence. Emma’s Blue Hair vyčnívá ještě více, přitahuje oči a symbolizuje způsob, jakým je Clementine přitahován k někomu mnohem sebejistěji než ona.

Situace Clementine je komplikována bigotností, kterou zažívá, když její kamarádi a rodina začnou myslet, že je lesbička. Neznala se přesně to, co chce, a cítí se nucena do krabice, kterou vytvářejí … a nenávidění. Její boje jsou autentické a nepříjemné zažít, ale nakonec inspirativní.

Modrá je nejteplejší barva zachycuje celý život vztahu v ovlivňování a upřímném stylu. Lze jej zakoupit z místního komiksového obchodu s diamantovým kódem13 1086. Je to na konci září. Na webových stránkách vydavatele jsou k dispozici náhledové stránky. (Vydavatel dodal kopii digitální recenze.)

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Tvůrce Blue je nejteplejší barevný grafický román kritizuje filmový festival v Cannes Film minulý měsíc, vítěz nejvyšší ceny, Palme d´Or, byl francouzskou lesbickou romantikou s názvem Blue je nejteplejší barva. Ukázalo se, že je založen na grafickém románu Julie Maroh (který bude v angličtině zveřejněn letos na podzim Arsenalem Pulp…

Blue je nejteplejší barva na DVD 14. února včas na Valentýna, pokud váš vkus projde tímto způsobem, kritérium oznámilo, že vydává modrou, nejteplejší barva na Blu-ray a DVD 11. února 2014. Příběh of of První láska a lesbické probuzení je upraveno z grafického románu Julie Maroh.…

Blue je nejteplejší barva (recenze hosta) Tato recenze je od Kristine Downingové, moje stará kamarádka, která obvykle nečte komiksy. Když mě naposledy zkontrolovala, pozorovala, že moje kopie Blue je nejteplejší barva a vyjádřila zájem o jeho čtení. Požádal jsem ji, aby se podělila o její myšlenky, a ona poslala níže. Modrý…

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.