Rozhovor: Brandon Montclare o samotném Marvelově zájmu: Fearsome Four

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Brandon Montclare pracoval jako asistent editora v DC na takových knihách, jako je Batman, Wonderful Tooth a ekologická šipka. Je relativně nový v tom, aby se skládal s problémem Marvelova mimořádného Hulka a War War: Chaos King pod pásem. Nyní skládá samotný zájem o vázání minisérií, sám sebe: hrůzostrašný čtyři. Westfieldův Roger Ash kontaktoval Brandona, aby o knize objevil mnohem více.

Strach sám: Strašidelné čtyři

Westfield: Co vás přitahovalo k tomuto projektu?

Brandon Montclare: Marvel jsem se poprvé přiblížil k představení konceptů, které by se mohly zabývat. Takže jsem musel vidět rané věci na plánování akce. Stejně jako všechny skvělé nápady, je to vrstvené a také umožňuje složitost, zatímco ve stejnou dobu je rychle redukovatelné. Jen řečeno: Co by se stalo, kdyby se hrdinové museli vypořádat s jejich nejhlubšími obavami? Jako nový spisovatel je pro mě obtížné zmocnit mnohem dobře zavedené postavy. Marvel však má tak vynikající nejasné postavy – zejména příšery i tmavší typy. Začal jsem tedy se čtyřmi hřištěmi, mezi nimi byla Nighthawk i Man-Thing. Bohužel byli sestřeleni. Brzy se však editor Mark Paniccia vrátil ke mně a zeptal se, zda věří, že bych mohl změnit nighthawk i dělat týmovou knihu. Stejně jako to zavedené člověka propracovalo jeho metodu zpět.

WESTFIELD: Howard The Duck, She-Hulk, Frankensteinovo monstrum a Nighthawk jsou podivným seskupením pro tým. Proč tito čtyři?

Montclare: Všichni byli vybráni, protože každý z nich reaguje extrémně jiným způsobem, aby se bál. Všichni jsou Misfits i příšery. Nemáte mnohem víc „Misfit“, než Howard The Duck, myslím. Stejně jako nemůžete získat mnohem více „monstrum“ než Frankensteinovo monstrum. She-Hulk se osvědčila jako hrdina i přítel. Když je však New York v panice, vidí ekologicky šetrný Goliath a také existuje předsudek-mají na paměti její bratranec, který vede Hulk z první světové války, stejně jako pochopitelně (ne-li přesně), bojí se. A konečně, obavy budou tlačit Nighthawk novým směrem – místo, kde mu jeho historie vždy umožnila jít, je to však neprobádané území.

Westfield: Co nám můžete vyprávět o příběhu v minisériích?

Montclare: Skákání mimo bod připomíná starý banner, který používali k natáčení přes komiksy s lidmi: „Kdokoli chápe obavy, které popálí na dotek Man-Thing.“ Události samotného titulu primárního zájmu vytvořily prostředí strachu po celém světě. Nejen pravda, že v práci existují zlé síly, které nás ohrožují – tyto síly skutečně manipulují s našimi emocemi a zvyšují naše pocity strachu. Man-Thing je nucen strachem a také zmocněným. S novým podmínkou quo ve vzduchu to skončilo velmi silné. Je to základní matematika: Pokud cokoli, co chápe, se týká popálenin při dotyku člověka, stejně jako celý svět, je vyděšený-pak směřujeme k Inferno. Stejně jako hrůzostrašné čtyři vstoupí, aby s tím něco udělali.

Westfield: Pracujete s umělci Michael Kaluta a také s Ryanem Bodenheimem na projektu. Co můžete uvést o jejich příspěvku do knihy?

Montclare: Práce s umělci je nejlepší částí práce. Už několikrát jsem spolupracoval s Michaelem WM Kalutou – jsem rád, že chemie nezmizela! Přináší nejen všechny zkušenosti i odborné znalosti, avšak člun fanoušků. Nejen, že dělá kryty, ale v prvním čísle dělá 6stránkový příběh Nighthawk. Každý problém bude mít sekci, která se zaměřuje na jednu z hrůzostrašných čtyř zabývajících se jeho největším strachem. Stejně jako to nejsou zálohy, vyskytují se v programu příběhu. Nemůžete to vrcholit Kaluta, ale stojící ramene k rameni je fanouškem oblíbeným Simonem Bisleym, jehož práce se také objeví v sérii. Stejně jako existuje mnohem více lidí, kteří jsou stejně vzrušující. Je to bláznivá skvělá sestava, která překvapí návštěvníky – takže se každý musí ujistit, že jsou na palubě od začátku. Je to opravdu něco zvláštního. Pak na primárním příběhu máme Ryana Bodenheima, stejně jako můžete rychle zjistit, proč: Tato osoba chápe, jak přesně kreslit, a také se na jeho nedávné věci natáhl hodně teplého. Je připraven posypat Marvelem a také chápe, že musí být na své nejlepší hře, protože jeho umění bude ideální vedle těchto živých legend. Nejlepší na tom je, že ho to nezbavuje. Jen chápu Ryana, ale on přichází jako skvělý klient a také nadšený spolupracovník – nejlepší mix, opravdu.

Westfield: Existují nějaké jiné prácePracujete na tom, že byste chtěli zmínit?

Montclare: Existuje několik malých pracovních míst, stejně jako další věci, které se snažím dojít – ale o čemkoli jiném je brzy mluvit. Řeknu však: Jsem výjimečně jazzovaný, abych získal mnohem více a také mnohem více komponující práce. Editoři žádají více, stejně jako reakce fanoušků byly skvělé – takže je ověřující a motivující, když začnu přemýšlet o „psaní“ mé práce na plný úvazek.

Westfield: Nějaký typ závěrečných komentářů?

Montclare: Marvel je umístěn pro časnou renesanci obrovského letního trháku. Samotná obava je občanská válka obrovská ve svém pocitu. Zatímco Fearsome Four je jen malá část toho, odkazuje se na jádro toho, co je významné. Stejně jako zabalí Wallop! Pokud to návštěvníci vyzvednou, obohatí příběh, který zažívají v primární události. Strašidelné čtyři jsou však také vytvořeny tak, aby stálo samo o sobě. Můžete si všechno prohlédnout samo o sobě a také si nechat ujít rytmus. Tato technika je vždy skvělá věc, ale pro mě to bylo obzvláště důležité na Fearsome Four. Oddball obsazení i rozmanití umělci v ideálním případě upoutají oko mnohem víc než jen osvědčené marvelské reguláry. Každý jednotlivec může skočit a také se v příběhu těšit.

———————————

Samotné obavy o nákup: Fearsome Four #1

Leave a Reply

Your email address will not be published.