Kate Bishop Hawkeye Spec Spec Revisited

OK, takže Hawkeye, Kate Bishop a Lucky The Pizza Pet All Debutujte na nové disney+ show, která je naplánována na koncem listopadu 2021. Několik klíčových Kate Bishopové. Problémy již objevily hodnotu, ale stále existují příležitosti pro Hawkeye Spec i nyní? Zvažte některé možnosti.

The Evidentní Hawkeye Keys

V Young Avengers #1 je první vystoupení Kate Bishop. Tento problém vypadá, jako by dosáhl vrcholu s -3,8% trendem pro odstupňovaný 9,8, který je oceněn 1000 $. (Stále dostávám šok nálepky, když zkontroluji nedávný prodej některých klíčových problémů).

V sérii Young Avengers z roku 2005 je v hodnotě několik standoutů: Young Avengers #10 s Kate na obálce a 1. vzhled Tommyho Shepherda, dítě Scarlet Witch, který se stává rychlostí v Young Avengers #12. 9,8 z Young Avengers #10 vám v současné době spustí 500 $. Když už mluvíme o Young Avengers #12, je oceněn na 260 USD za 9,8. Pak je tu Young Avengers #6, debut kostýmu Hawkeye Kate Bishop a první vystoupení Cassie Langové jako postavy.

Daredevil #9, první vzhled Echo (spin-off charakter) již odešel a explodoval v hodnotě. 9,8 vám v současné době spustí 750 $.

Young Avengers #6, #10 a #12 dosud nevyvrcholili a všichni nyní ukazují kolem +100% trend ideální. S těmito třemi problémy by tedy mohlo být nějaké maso na kosti, ale nemyslím si dlouho.

Ne tak zřejmé možnosti Hawkeye Spec

Zde je několik přehlížených příležitostí k vaší úvaze.

Young Avengers Presents #6 (2008)

Líbí se mi obal. Toto číslo má první setkání Clint Barton a Kate a Clint schvaluje Kate Bishop pomocí kódového názvu Hawkeye.

Tento problém stále stoupá na hodnotu s 9,8 za 300 $ a +130% trend. To je silné jít do show Hawkeye.

Hawkeye #1 (1983)

Toto první vydání se čtyř-vydání mini-série zůstává silné. 9,8 je 180 $ se silným +90% trendem. Myslím, že vlnky z disney+ Hawkeye Show způsobily, že se tato starší kniha dostala na radar a lidé skákají na palubu.

Hawkeye #1 (2012)

Tato kniha odstartuje skvělou sérii od Matta Fraction, která stojí za to se podívat jako skvělé čtení. Ale také. Tento problém se skládá z prvního vystoupení Lucky The Pizza Dog! (Hrál Jolt, zlatý retrívr, v The Disney+ Show – skvělý herec!)

Musíte milovat Lucky a jeho první čísla vzhledu ukazují lásku. 9,8 se pohybuje na 210 USD s asi +80% trendem.

Hawkeye #9 (2013)

Přestože o druhém tisku tohoto problému došlo k spoustě bzučení a díky nízkým číslem/vytištěným číslům se to stalo docela drahý, myslím si, že hra je pravidelný první tisk. Tento problém má skvělý kryt a má první portrét klauna, klíčového darebáka. Také 9,8 je na 160 USD s velmi velkým +76% vzestupným trendem.

Sečteno a podtrženo

Všichni už známe vrták. Show/Movie O oznámení, stopy/pověsti uvedeny, Spec koupili a převrátili, než vyjde show/film. Hawkeye má však nějakou potenciální dlouhověkost kvůli spin-off echo charakteru a že to nemusí být jednorázová sezóna a hotovo.

Můj nejlepší výběr specifikace stále ve mixu? Hawkeye #1 (2012). Rozhodl jsem se pro Lucky The Pizza Dog. Je to pes, je to pizza a je to jeho první vystoupení v Hawkeye #1 (2012)!

“Clint, myslím, že ty a já jsme osobou, kterou bychom si přáli, abychom mohli být.” A já znám toho člověka … vím, že ten člověk stojí za něco. Vím, že ten člověk může… může do značné míry dělat cokoli. “ Kate Bishop

Zaregistrujte se pro upozornění, přihlaste se a držte krok se všemi aktuálními údaji o prodeji komiksu. Upgradujte na GoCollect Pro!

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest1

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Kate Bishop je předmětem tohoto nového Hawkeye: Kate Bishop #1 Trailerthe New Hawkeye: Series Kate Bishop odstartuje 17. listopadu, ale nyní můžete v tomto ideálu přívěsu potěšit. Tisková zpráva následuje: Media Release-Dlouho očekávaný návrat Kate Bishop je téměř tady! Hawkeye: Kate Bishop bude spuštěn příští měsíc napínavou sérii pěti-vydání Limited od New York Times…
20. října 2021 v “Comiclist”

Náhledy ComicList: Hawkeye Kate Bishop #4 (z 5) Kate Bishop nenávidí cirkus! Ukázalo se, že resort Chapiteau provozuje nikdo jiný než cirkus zločinu, protože nic víc než nový a vzrušující způsob, jak rozdělit bohaté lidi ze svých peněz. kromě prstenu Signetu, který ukradli Susan, odemkne ji v bezpečí v…
10. února 2022 v “Comiclist”

Náhledy ComicList: Hawkeye Kate Bishop #3 (z 5) Normálně záchrana unesené malé holčičky nevede k tomu, že byla obklopena hosty resortů kontrolovaných myslí, kteří vás chtějí zaútočit. Ale pak, když Hawkeye nezahrnuje spoustu normálních. Kate’s Holiday Travel Plan neustále zkracuje: 1. Útěk z hord. 2. Vyslechněte Susan o tom, co to sakra opravdu jde …
14. ledna 2022 v “Comiclist”null

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.