Hurá pro Earth-S/T

Chci zahájit toto hodnocení odhadem mého prvního publikování na Huráře pro Zemi, od dubna 2007:

Hurá pro Zemi získají a pro jejich vytrvalost. Vyvinuli veškeré úsilí, aby upoutali pozornost tohoto bloggera. Ve skutečnosti můžete říci, že jsou neúprosné. To jo. Přesně tak jsem ve skutečnosti vysvětlil jejich debut s vlastním názvem. Popová hudba, která je poháněna bubny. V každé písni jsou to bubny, které se zvyšují na vrchol mixu a ovládají kombinaci vrčícího syntetizačního i kytary. Pod všemi, kteří jsou vokály, které se zdají sekundární. Dokonce i „časopisy“, neobvyklé pomalé číslo rekordu (a jedna z nejlepších stop), je charakterizována rytmem.

Takže se něco změnilo s Hurářem pro Zemi? Krátká odpověď zní: „Ano.“ Melodie se lépe mísí a vokály jsou mnohem jasnější. Jako album je práce jako Beastie Boys, Circa Paul’s Boutique, než dříve. Řada skladeb je krátká (asi 2 minuty), stejně jako šum mnohem více jako fragmenty nebo nápady, než zcela realizované písně. Někdy jsou využívány jako záplaty mezi melodiemi jako „Want Wange“, zabijáka, rychle se rozvíjející balada (pokud je taková věc možná), stejně jako „tak šťastná“ ještě neúnavně rychle se rozvíjející melodie. Jindy mají bity jako „Party“, které se hodily ve 2:30, dostatek otřesů, tvrdých rockových riffů, aby to bylo mnohem více než jednoduché plnivo.

Jedná se o oslavu hudby, ale mnohem víc než to, je to plnohodnotný rekord. Gratulujeme, chlapci. Vaše vytrvalost se vyplatila. Na dopaminových záznamech.

Opatruj se

Chci chtít

Aktualizace! Bonus mpfree:

Noel Heroux (Huray for Earth) & DJ Die Young – „S každým srdečním rytmem“ (kryt Robyn)

Bonus White Rapper Covers:

Rapperovo potěšení z Montreal

Mohu to nakopat? -G jako speciální omáčka

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.