Ptáci kořistí jsou krátké i chaotické, stejně jako Harley Quinn

, které se otevírají ptáky, které se otevírají spoustou červených balónů „It“ stoupajících kolem obrazovky. Vidíme přístup klaunské postavy a samozřejmě, že je to Harley Quinn s její ikonickou palicí a také s rozbíjením balónků. “Já jsem tak (balón pohlasí) nad klauni” vtipkuje a usmívá se.

NOVINKA #BirdsOfprey upoutávka pic.twitter.com/8fpleegucy

– Detective Comics Comics (@DCTWeetss) 4. září 2019

Pak dostaneme z filmu typické obrázky rychlého ohně, ale je to všechno oční bonbóny. Vidíme lovec v akci, Black Canary Screaming, Black Mask působí šíleně, což je přesně to, co chceme vidět. Frenetická rychlost teaseru ptáků končí tím, že Harley se kousne ze sendviče a mrkne na nás.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

A ten titul! Zobrazeno ve celé své slávě a uzavírá upoutávku „Birds of Prey a také fantastickou emancipací jednoho Harleyho Quinna.“

Co tedy z toho rozumíme? Nic – a to je dobré. Chápeme, že tři pozoruhodné ženské hrdiny budou sundat Ewan McGregor a také jíst oběd, zatímco to dělají. To nejlepší na tom je, že to není nic jako jiné filmy DC. Není to divný vážný upoutávka, kterou jsme poprvé dostali pro sebevražednou skupinu, která byla pak spěchána jako zábavná. Stejně jako to nebyl přívěs Ligy Heavy Metal Justice League … který pak spěchali jako zábavní. Je to odvážné i punchy a, dobře, fantazijní.

Únor není opravdu tak daleko, filmový kalendář mluví. I když nyní máme teaser, nemělo by to být dlouho předtím, než dostaneme přívěs plného ptáků. Film je v tomto bodě méně než šest měsíců! Superhrdinové filmy mají obvykle teasery devět měsíců až rok. Funguje to lépe. Poskytněte nám škádlení, za dva měsíce dostaneme úplně první přívěs, o měsíc později druhý přívěs, stejně jako tehdy. Měsíc k filmu.

Co jste věřili na to, že se ptáci kořisti? Kterého ptáka jste nejvíce nadšeni, když vidíte na obrovské obrazovce?

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.