Roger’s Comic Ramblings: Marvel’s Guardians 3000

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Roger Ash

od Roger Ash

Guardians 3000. Umění Gerarda Sandoval.

Pokud jste rutinním návštěvníkem mých sloupců, přesně pochopíte, jak moc jsem si užil Dana Abnetta a práci Andyho Lanninga na Marvelových kosmických titulech, zejména na Nova i na strážcích galaxie. Byl jsem velmi potěšen, když jsem viděl, jak byl Abnett poklepán na složení Guardians 3000, nové série s původními strážci galaxie s uměním od Gerarda Sandoval. Je po třech číslech, série tak velká, jak jsem opravdu doufal, že to bude?

V recenzi budou některé drobné spoilery, takže pokud nechcete porozumět žádnému typu příběhových bodů, než jste knihu zkontrolovali, zastavte se nyní a vrátíte se později.

Strážci velmi první vystoupení v Marvel Super Heroes #18. Umění Gene Colan.

Než odpovím, pojďme se krátce podívat na to, kdo jsou původní strážci. Poprvé se objevili v Marvel Super-Heroes #18 v roce 1968 v příběhu Arnolda Drakea a Gene Colan. Včetně Vance Astro, Martinex, Charlie-27 a Yondu byli ve 30. století bojovníky flexibility, kteří se snažili osvobodit Zemi od vlády mimozemského Badoonu. S postavy se opět nic nedělo, dokud nebyly obnoveny během běhu Steve Gerbera na obráncích v 70. letech, kdy obránci cestovali s časem, aby pomohli strážcům v jejich boji proti Badoonu. To se ukázalo jako prominentní, že strážci dostali funkci hlavníhori v Marvel poskytovali #3-12. Během tohoto běhu přidal Gerber tajemný Starhawk a jejich první ženskou členku Nikki. Jejich další obrovská funkce hlavního rysu byla v sérii zahájená Jim Valentino v roce 1990. Kromě toho se objevily právě tady, stejně jako tam, ale nikdy nebyly obrovské hvězdy v Marvel Universe. To se mělo změnit. druh.

V roce 2006 spisovatel Keith Giffen kickstartoval Marvel Cosmic World s Annihilation Event. To stačilo pro výrazné, že v roce 2008 v roce 2008 dodržovalo dobytí. Jak to přesně zahrnuje The Guardians? Dobytí minisérií Annihilation-Starlord od Giffena a umělce Timothy Eco-Friendly II nás představily k podivnému týmu Marvel B (nebo nižší) postavy Star-Lord, Mantis, Raket Raccoon, Groot, Captain Universe, jako, jako stejně jako chyba. Bylo to podivné seskupení, ale fungovalo to. Abnett & Lanning si vybral sféru a běžel s ní, vylepšil skupinu a křutil je strážci galaxie. Původní strážci nakonec uspokojili současné strážce v čase cestovní legendární, který by mi ublížil mozek, aby to zkusil a vysvětlil. Věř mi, je to docela skvělé a stojí za to vystopovat. Rovněž došlo k odhalení, že se jedná pouze o dva z mnoha týmů v celé historii chápané jako strážci galaxie. Původní strážci však nikdy neměli současný den, kdy hráli, až do Guardians 3000. stejně jako je na začátku třesku.

Guardians 3000 #2. Umění Alex Ross.

Guardians 3000 začal v záložním příběhu v současných strážcích Galaxy #14. Příběh představil mladou dámu jménem Gina Drakeovou, která je životně důležitá pro budoucnost. Úplně první problém Guardians 3000 se otevírá třeskem mocným zázrakem. Jsme vrženi do bitvy mezi strážci, stejně jako Badoon a také si vyzvedneme jakýkoli typ nezbytných podrobností. Je to divoká bitva, stejně jako bitva, kterou strážci výrazně prohrávají. Ve skutečnosti jsou všichni zabiti. Pak najednou naživu. Jsou však na jiném místě, čas, stejně jako věci nejsou přesně stejné. Jediný, kdo se zdá být vědom této pravdy, je Gina. Starhawk uvádí, že je důležitá a nějakým způsobem naladěna na tyto směny v časovém proudu metodou, kterou nikdo jiný není. Když se objeví zpět v bitvě, která je zabila, Gina podniká kroky ke změně výsledku. Kdo však pohrává s časovým proudem a proč? To je stále tajemství, ale opatrovníci vyžadují objevit; stejně jako rychlé.

Jak můžete říci, v prvních několika číslech se objevily velké jednání i zkušenosti, ale také jsme pochopili trochu o postavách i o světě, který obývají. Gina, která je ve skupině nová, je pro návštěvníka perfektním náhradníkem, když zažíváme příběh s ní. Jednou z věcí, které se mi na knize opravdu líbí, je to, že Abnett zjevně vytvořil složitý budoucí vesmír, stejně jako jeho vrstvy, jak se příběh postupuje. Příkladem toho je přesně to, jak se návštěvník učí o A, zdánlivě zlé skupině bojující proti strážcům s vazbami na minulost Marvel Universe. Stejně jako jsme poskytovali malé náznaky o budoucím Marvel Cosmic WoRLD jako vůdci různých frakcí jsou představeni v prvních číslech prvních pár.

Jako dlouhodobý fanoušek Marvel jsem nadšený, když vidím návrat tradičních 70. a 80. let a hledá kromě své inteligentní kosmické lodi „loď“. Zajímalo by mě přesně, jak přesně je spojen s současným Peterem Quillem. Abnett rovněž představila poslední novu, i když to, co její funkce bude zůstat vidět.

Charlie-27 se usmívá. Umění Gerarda Sandoval.

Umění Gerarda Sandoval je v pořádku. Je zde kreslený prvek, který mě baví, a také skutečně způsobuje, že akční sekvence jsou pop. Objevil jsem několik návrhů stránek v prvním problému, aby byl trochu matoucí, ale jeho vyprávění se při každém problému zlepšilo. Moje hlavní stížnost je, když čerpá extrémní emoce, tváře mi vypadají špatně. Přísahám, že lidé běžně ztrácejí nosy, když křičí. Panel, který zcela ukazuje, že je to sekvence, kde je Charlie-27 opravdu šťastný. Usmál se velký, zubatý úsměv, který mě zasáhl, když vypadal tolik zlověstně jako šťastný. Obaly pro sérii jsou Alex Ross a také byly dosud docela krásné.

Guardians 3000 není dokonalý, ale je to sakra velké zábavy a stojí za to si přečíst. Je to zábavná série se skvělými postavami a zajímavým předpokladem. Chápu, že se budu držet, abych viděl, co se bude dále. Připojte se ke mně, že?

Válka super triku dilema

Válka super triku dilema

Se všemi významnými událostmi, které se v těchto dnech probíhají, jste možná zmeškali to, co považuji za nejlepší mega crossover událost, kterou jsem se v letech zkontroloval; IDW super trik dilema válka. Tato série šesti vydání od Louise Simonsonové a Derek Appeal se spojily s animačními síťovými hrdiny Samurai Jack, Ben 10, Powerpuff Girls a Dexter proti jejich největším darebákům; Aku, Vilgax, Mojo Jojo, stejně jako Mandark. Stejně jako Ed, Edd, stejně jako Eddy se v něm také smíchá. Rovněž bylo tu šest výstřelů s dalšími hvězdami animačních sítí. Byla to zábava, ale kromě problému Johnnyho Bravo, neměly na primární sérii žádný hlavní účinek. Každý z jednoho záběru zahrnoval dvoustránkový příběh Simonsona a také odvolání, které vyprávělo příběh o tom, jak se darebáci spojili.

Na této sérii se mi líbilo, že příběh byl obrovský dostatečný k ověření postav, které se spojují, ale stále obsahují dostatečné množství, aby to mohlo být uspokojivě zabaleno v šesti číslech. Tyto mega crossovery se často stávají tak obrovskými, že poslední myšlenka se cítí trochu nucená; To však nebyla situace. Simonsonovo složení je ostré, stejně jako jsem se běžně zasmál na Akuově dialogu. Charmovo umění je úžasné a také perfektní pro příběh. IDW vydává sérii ve dvou sbírkách; Jeden shromažďuje primární sérii a druhý sběr jednoho výstřelu. Pokud jste to zmeškali, přeji si, abyste tyto sbírky získali. Jsou to dobré a zábavné komiksy, které jsou pro návštěvníky jakéhokoli typu věku vynikající.

Nyní jděte zkontrolovat komiks!

Marvel Super-Heroes #18 Cover z databáze Grand Comics.

Leave a Reply

Your email address will not be published.