Získání nejnovějších komiksů

Action Comics#12. To prostě není Grant Morrisonova nejlepší práce. Není to hrozné, ale postava Superman/Clark Kent nedává moc smysl. Navíc, spoiler upozorňuje, zabil Clarka Kenta, aby ho přivedl zpět (extrémně vymyšleným) dalším problémem. Možná je to proto, že Morrison spěchá ze dveří, aby ukončil DC Comics navždy, ale tento příběh se cítí příliš pomalu a zároveň spěchá. Existuje dost zajímavých prvků, které mě udržují v návratu, ale ne dost pro mě, abych si přál, aby to pokračovalo. B.

Před strážci. Všechny tyto knihy sají. Skutečně. Neztrácejte peníze.

Daredevil #16. jen to koupit. Právě teď je to nejlepší měsíční na trhu. A ++.

Deadpool zabije Marvel Universe #1. Jsem rád, že mohu říci, že tato kniha překročila všechna očekávání, divoce, šíleně. Začíná to trochu pomalu a DP zabíjí nádherné 4, ale pak se rychle vyvine v plně foukané drama se skutečným příběhem. Očekával jsem, že se jedná o mashup hromadného vraždy s rámečkem, který by byl rychle únavný, ale Cullen Bunn a Dalibor Talajic vykonávají skvělou práci s napětím, spiknutím a skutečnými charakterizacemi. Úžasné a zábavné … a chytré! A-.

První X-Men #1. Neal Adams zpět kreslí mutanty! Škoda, že příběh nedával smysl. F.

Hawkeye #1. Líbí se mi matný zlomek. Miluji Davida Aja. Ale tohle pro mě prostě nefunguje. Pro jednu věc, tohle je Hawkeye, ne Bullseye. Co je s ním to všechno nesmysly pomocí čtvrtí a hracích karet jako zbraní? Je to Dark Hawkeye? Pro další: Jak se člověk, který čelí proti Thanosovi, porazil krvavě některými levnými ruskými slumlordy? A proč je v „pravidelné“ nemocnici – jsou Avengers opravdu na HMO? Tato kniha nemyslí vůbec na to, aby Clint Bartonův soubor nebo skutečnost, že je Avenger. Jsem pro knihu „Co Hawkeye dělá v jeho volném čase“, ale nechme ji v kontextu, že? B-, s potenciálem růstu.

Idolized #1. Aspen Comics Book o American Idol pro Supers. Jde o to, co byste očekávali, ale je to dobře. Je to stejně dobré jako většina titulů DC na trhu v těchto dnech. Pokud si myslíte, že je to zatraceně slabou chválou, omlouvám se. B.

Kapitán Marvel #1. Nakonec nový Marvel měsíčně, který uspěl úplně a bez rezervace. Úžasný příběh o „původu“ této nové postavy (tj. Proč Carol Danvers znovu změnila své jméno), který dává vhled do postavy a (konečně) dělá její mysl stejně zajímavou jako její odkryté zadkové tváře a nádherné ňadra. A.

Swamp Thing #11/Animal Man #11. Tyto dvě knihy hnijí. Opravdu. Jsou přehlíževí a nekonečné. To je smutné, protože oba tituly začaly velmi silné a mají úžasné spisovatele a umělce. Animal Man je o něco lepší, protože má větší obsazení postav, takže se ve všech mučených hrdinských Schtickech nestane. Swamp Thing: c/Animal Man: C+.

Think Tank #1. Nejlepší kniha krávy o … nejsem si jistý, co. Je tu opravdu chytré dítě, které je nějakým způsobem v nějaké škole pro nadané vrahy. Postavy se však zdají trochu víc než Cyphers. B-.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.