Náhled PROFERFIKACE PROFERIEL PREVIEWS KATALOG

Media Release – Prosincové vydání Diamond Comic Distributors ‘Previews Catalog dochází do komiksů, hobby obchodů a dalších přímých tržních prodejen 30. listopadu a obsahuje komiksy, grafické romány, hračky, obsahující komiksy, grafické romány, hračky. a další produkty popkultury naplánované na prodej od února 2012.
Přední obálku tohoto měsíce Katalog představuje detektivní komiks DC Comics #6, prosincový drahokam měsíce od spisovatele/umělce Tonyho S. Daniela. Zvraty a útesy spisovače vytvořily detektivní komiksy – součástí nové iniciativy 52 DC – série komiksových zpravodajských stránek vzala na vědomí a recenzenti ocenili. V této šesté splátce jde Batman na palubu nového plovoucího kasina Penguina, ledovce, jako Bruce Wayne, aby sledoval vraha.

Prosincová zadní obálku je věnována stejně temnému a vzrušujícímu Conan Barbarian #1, nové probíhající sérii Dark Horse Comics od Briana Wooda, uznávaného spisovatele Northlanders a DMZ. Další drahokam měsíce, první vydání série fantasy začíná adaptaci příběhu „Queen of the Black Coast“ Roberta E. Howarda, ve kterém Conan bere do volného moře s pirátskou královnou.

Prosincové náhledové funkce

Skvělé tipy v grafickém osvětlení
Tento měsíc se nálezy zaměřují na výběr kriticky uznávané a oceněné grafické literatury z vnějšího žánru superhrdiny a oslavují rozmanitost umělecké formy. Tyto položky můžete snadno najít hledáním skvělých tipů v grafické osvětlené ikoně v sekci komiksu a grafických románů. Navíc si nenechte ujít rozhovory s Joyce Brabnerem, manželkou zesnulého amerického spisovatele Splendor Harvey Pekar, stejně jako s Kevinem Huizenga, tvůrcem „Glenn Gangs“ a takovými hity, jako je divoké království a jeho poslední gangová práce, Gloriana.

Náhledy exkluzivní oblečení
Tento měsíc je sestava exkluzivního oblečení k dispozici pouze ve speciálních obchodech s komiksovými knihami, obsahuje celou řadu návrhů triček založených na komiksu a filmu, včetně Punishera: „Trest požáry“, X-Men: „Udělali,“ Avengers: Avengers: “Shromážděte” kolo, “Star Wars:” Triple Platinum “a Ghostbusters:” Box of Puft. ” Ve vaší oblasti je nenajdete nikde jinde než komiksový nebo komiksový obchod.

Indie Edge
Ve funkci tvůrce prosincového katalogu, karikaturista Jim Woodringové, tvůrce milované antropomorfní postavy Frank, hovoří o svých oblíbených projektech spolupráce v komiksech a o grafických románech, které doporučuje přidat do svého seznamu čtení.

Plus: Staff Picks, naše top 100 komiksů a bestsellerů a mnoho dalšího!

To vše a další čeká v prosincovém čísle Previews, které se prodává v místním komiksovém obchodě nebo ve speciálním obchodě ve středu 30. listopadu za krycí cenu 4,50 $. Zeptejte se svého prodejce komiksů o tom, jak se můžete kvalifikovat pro bezplatný problém. Předobjednávky jsou způsobeny komiksem do 18. prosince pro zboží v tomto čísle. Pro plíživý pohled na drahokamy tohoto čísla, uváděné předměty a další, přejděte na Huwww.previewsworld.comUH. Chcete -li najít komiksový obchod ve vašem okolí, navštivte Huwww.Comshoplocator.comUh.

O distributorech komiksů Diamond (DCD) – Diamond je na spojování komiksu a zboží popkultury. DCD se sídlem v Baltimoru, MD, je největším distributorem komiksů v anglickém jazyce a zboží souvisejícím s popkulturou a obsluhuje více než 4 000 specializovaných maloobchodníků po celém světě. Pro více informací navštivte Diamond na webu na adrese www.diamondcomics.com

O náhledech: Previews je měsíční „Mag-a-Log“ (katalog a časopis) používaný prodejci komiksů a více než 50 000 zákazníků komiksů k předobjednání komiksů, grafických románů a dalšího zboží popkultury. Položky vyžadované v každém katalogu jsou rozvrh dva měsíce předem. Pro více informací navštivte Huwww.previewsworld.comUH.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

The Savage Tales: Winter Special dorazí letos v prosinci absolventi školy školy budou zářit ve speciálních antologiích Savage Tales: Winter Special. Tisková zpráva následuje: Media Release – Dynamite s potěšením oznamuje, že nadcházející Savage Tales: Winter Special je zpět s vzrušujícími příběhy největších hvězd Dynamite a legendami PULP. Tento…
14. září 2022 v “Comiclist”

Disney’s Gargoyles se vracejí s ohromujícími obálkami umělců, které zobrazují milované postavy Gargoyles pro svou novou sérii. Tisková zpráva následuje: Media Release – Dynamite Entertainment je hrdá na to, že představuje šest velkolepých obalů, které povedou poplatek při vstřebě očekávaném návratu do komiksu Disney’s Gargoyles! Ohlášeno na velkou recepci spolu se San Diego…
17. září 2022 v “Comiclist”

Ablaze se připojil k distributorům Distributions Distribution Distribution Distribution Distribution Distribution vytvořil Deluxe Tier, který bude zahrnovat několik vydavatelů, zahrnuje publikování Ablaze. Tisková zpráva následuje: Media Release – Distributoři Diamond Comic Distributoři dnes oznámilinull

Leave a Reply

Your email address will not be published.