Dark Nights: Death Metal#1 potvrzuje, že otázka dáma je nejvýznamnějším BAMF v komiksu

Dark Nights: Metal, velká událost před několika lety, byla bláznivým dilematem se sedmi zlými netopýři (šest chlap i jedna žena). Mnoho důležitých je, že představila strašného darebáka, Batmana, který se směje, kombinaci Batmana i Joker. Metal byl hlavně Batmanovou událostí, i když z příběhu utratil nějaké velké kousky. Pak došlo k velkému množství v zákulisí. Očekávalo se, že další obrovská událost z DC bude 5G nebo pět generací. DC však využíval pandemické zpoždění koronaviru k masivně restrukturalizaci jejich vyprávění. Od té doby, Scott Snyder a Greg Cappulo’s Dark Nights: Metal Miniseries, Death Metal, šli z obsaženého samostatného pokračování k obrovské události. Řekněte díky Perpetua. Protože poté, co jsem přesně viděl, jak je naprosto badass otázka, Lady je v Death Metal, jsem na sérii.

Death Metal si trochu půjčí z Marvelových nedávných (ish) triků válek

Na začátku existoval DCU. (Obrázek: Dark Nights: Death Metal #1, DC Comics)

Pokud to funguje, funguje to, že? Jednou z prvních věcí, které vidíme v Death Metal, nejlépe předtím, než představíme otázku dámy jako královna pekla, je mapa DCU – a to se opravdu nazývá „DCU“. Když znovu, stejně jako Snyder v kovu, jdeme trochu meta. Jak je vidět výše, svět DCU je rozdělen do řady sekcí. Máme Megapokolips, podzim kapitána Atom, Arkham Wasteland, Thescira: Hellscape a Castle Bat. Takže toto je nyní DCU. Nikdo však nemá na paměti, jak to bylo takto. Otázka Lady má výplach přesně toho, jak se tento svět vytvořil, ale je však hlavně ve tmě.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

To hodně pomáhá návštěvníkům. Ještě jsem se nekontroloval rok darebáka. Chtěl jsem čekat i vyhodnotit Omnibus … ale kdo chápe, kdy to vyjde hned teď, takže předpokládám, že ho dohoním. Snyder nás každopádně dohoní s některými výpisy informací. Obvykle vzato, návštěvníci nemají rádi výpisy informací. V tomto případě je to nejen užitečné, ale umění Grega Capulla je mnohem energičtější. Stejně jako umění může být skutečnou hvězdou Death Metal.

Umění Grega Capulla in Death Metal Shreds, jako je otázka ženské řetězové pily pravdy

Zeptejte se dámy s motorovou pilou … všichni mladí lidé, kteří viděli tuto okamžitě zahájenou pubertu. (Obrázek: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)

Skládání Scott Snyder je vynikající. Úplně první problém má hodně, stejně jako se k tomu dostaneme. Avšak i když jsem v příběhu potěšil, Capullo’s Art … Holy Barbatos, Batman! Vždycky jsem byl fanouškem Capulla, ale tady je něco, co stojí mnohem více než kdy předtím. Jeden, jeho umělecké umění Death Metal ukazuje přesně, jak moc se mu tyto postavy líbí, zpochybňuje dámu mnoho ze všeho. Dva … je nadšený. Umělecká díla má bláznivou energii. Stejně jako od té doby, co je umění tak intenzivní, existuje několikrát, které mají pocit, že jsme na bláznivém útesu, ale pak se otočíme a pokračujeme.

V mnoha komických recenzích, koloristici, inkous, stejně jako dopisovatelé v některých případech nikdy nedostanou kredit. Jsem nesmírně vinen tím, že nezohledňuji jejich příspěvky, ale už nic. Zde je musíme držet, protože všichni jsou součástí toho, jak umění funguje. Inkousty Toma Glapiona berou Capullovo umění a dělají to odvážné. Kromě toho, barvy FCO Plassencia dělají umění živé. Je to jako Nejsvětější Trojice umělců. Nebo v tomto případě je snad Unholy mnohem lepší termín. Stejně jako byste nikdy nevěřili o nápisy v komiksu, Tom Napolitano ukazuje, proč byste měli. Řada postav má své vlastní konkrétní styly bublin, písma a barvy. Toto je komiksový tým v každém smyslu slova.

Death Metal je událost dámy … což je špatná zpráva pro Batmana, který se směje

Prezentace … královna pekla (dříve Thesyscira). (Obrázek: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)

Jedním z nejvýznamnějších problémů, s nimiž se hrdinové DCU zabývali, protože Metal je to, že Batman, který se směje, má všechny taktické dovednosti Bruce Wayna a všechny bláznivé Jokera. V Death Metal má Batman všechny typy plánů na svržení Batmana, který se směje. Je také typem misogynistického způsobem k otázce ženy. Nebojte se; Nebudu jít do politického výkřiku, alespoň ne v tomto článku. Když se Batman objeví, okamžitě začne říkat otázku dámě, co má dělat. Batman, který se směje, je však opět Bruce Wayne, ze světa v temném multiverse.

Wonder Lady bere Bruceovy rozkazy a rozhodně je nedodržuje. Je však mnohem chytřejší, než Batman poskytuje její kreditní rating. Stejně jako v Death Metal je to odstranění, že ta dáma je mnohem inteligentnější než Batman. Protože vývoj„Trinity“ – Superman, Batman, stejně jako otázka ženy – byl Batman vždy „mozky“ skupiny. Snyder to právě otočil. Všechny Batmanovy plány v Death Metal jsou špatné koncepty, protože, jak zdůrazňuje Diana, bude o něm Batman, který se směje, také přemýšlet. stejně jako my ani nerozumíme plnému stupni jeho plánů. Místo toho tedy vezme otěže. Vlastně, v Death Metal je to mnohem spíš otázka, kterou Lady vezme řetězec.

Batman, který se směje, nemá žádný koncept přesně, kolik je protivník

Možná je to jen rys Bruce Wayne, ale všechny verze Batmana podkopávají Dianu. Dokonce i robot Dinosaur Batman. Ano. Je tu robot Dinosaur Batman:

Dun nah dun nah dun nah dun nah batrex! (Obrázek: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)

Wonder Lady byla vždy mnohem silnější postavou, než kdokoli poskytuje její úvěrové rating – včetně svých kolegů i nepřátel. Stejně jako to, kde Snyder i Capullo pobírají otázku Lady in Death Metal #1, vás způsobí, že fandí, zalapá po dechu, kletbě, a znovu si přečtěte stránku a znovu. Je to typ návnady i spínače. Pro mnoho z Death Metal #1 nás Snyder i Capullo vedly k přesvědčení, že otázka dáma přijala její funkci ve světě Batmana, který se směje. Jako čtenáři ji podkopáváme. Jistě, Batman, který se směje, má každý důvod se domnívat, že má na vodítku otázku, stejně jako Harley Quinn, Aquaman, stejně jako Superman. Učí se.

Co je to sakra dilema a také na čem přesně záleží?

Snyder dostane opravdu meta v Death Metal. Cyklus restartu DC je nyní typem vtipu, ale začali z toho vyvíjet příběh. Tmavý multiverse pomáhá zřídit několik stavebních bloků, stejně jako postava Perpetua, vyprávění trochu více. Co znamená, že multiverse DCU byl vyroben s tmavou „krizí“ energie? Kromě toho, že multiverse se vrhá do smyčky poškození a přestavby? Znamená to, protože je první problém s názvem, že na tom všem záleží.

V temných nocích je hodně vybavit: Death Metal, od Swamp Thing (nebo to, co z něj zbývá), aby zpochybnila lady, která roztavila její nepostřehnutelný proud. Je však jen ještě jeden zábavný bod. Pokud jste věřili, že sedm bolí hlavy je šílených … Připravte se na uspokojení zbytku temných multivesmírních Batmen:

Jen hrstka Batmen způsobí, že nepřátelé klesnou. (Obrázek: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)

(Vyjádřený obrázek: Dark Nights: Death Metal, DC Comics)

Leave a Reply

Your email address will not be published.