C je pro komentář: náhledy#269

Tato publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

Josh Crawley

Witchfinder: Ztracený i navždy pryč

Witchfinder: Ztracený a také zmizel trvale #3 (z 5)

Tento obal je ohromující. Upřímně řečeno, to mě tak hypnotizovalo, že je těžké stránku obrátit. Tento obří kamenný pes vypadá jako zlá verze Bronxu od Gargoyles.

Conan: Cesta králů

Conan: Cesta králů #5

Někteří lidé mají problém s Mikem Hawthornem jako pencillerem tohoto komiksu. I když nejsem učenec Conan, věřím, že Hawthorneův styl, i když trochu karikaturní, je fantastický fit! Nechápu ani, že jsem předtím hodně zkontroloval, pokud vůbec, Conan, takže jeho práce je přinejmenším dostatečná k přivedení nových čtenářů!

Birds of Prey

Birds of Prey #11

Jsem hlupák pro slušnou romantiku; Hodit do člena triku šest do rovnice to prostě otočí až jedenáct!

Zázračná žena

Wonder Lady #610

Rutinně jsem nečetl běh tohoto titulu J. Michaela Straczynskiho, ale zkontroloval jsem dva poslední problémy – když na palubu přišel Phil Hester – stejně jako jsem potěšen, že jsem to udělal. Hester dělá fantastický úkol přinést božstva z jiných kultur. Nevzpomínám si, že v posledních deseti letech si nepamatuji žádné příběhy, které by Diana zabývala dalšími pantheony, takže to objevuji fascinujícím tahem, stejně jako ujistěte se, že budu sledovat titul. Pokud požadujete dohnat, zkontrolujte otázku ženy: Odyssey Volume 1 obtížné krytí.

Batman: Hush rozbalený

Batman: Hush Unbapped Deluxe Edition obtížný obal

Už jsem to uvedl. Uvedu to znovu: Jsem fanouškem tužek Jim Lee. Více než tři sta stran je jen Vánoce v červenci!

Planetární/Batman

Planetární/Batman Deluxe Edition obtížné obálky

Když už mluvíme o Batmanovi, předpokládám, že to odpovídá na můj zájem o to, proč DC učinil divokou školu vzkříšenou zvláštní bez tohoto problému, když obchodní brožura, která shromažďuje všechny tři, je stále v tisku.

Gi Joe/Cobra: občanská válka

G.I. Joe/Cobra: Civil War #0

Upřímně řečeno, nečetl jsem nový komiks Joe, i když jsem si to přál. To, co mě opravdu upoutalo, je však zmínka o Ninja Force! Přesně jak 90. ​​let!

Slečno Fury

Slečno Fury

Je to příliš velký obal zlatého věkového pruhu dotisků dobrodružné super hrdinky v kožním kostýmu s pevným pantem; Požadavek, který říkám více?

Golly: Chytání pekla

Golly Volume 1: Catching Hell Trade Paperback

Přiznám se, že jsem to nekontroloval, jak to vyšlo. Upřímně řečeno, zpoždění posledního problému by mě pravděpodobně přimělo k hořkému vzteku. Naštěstí se mohu ohlédnout, pokrčit rameny a také se posadit s obrovským pivem a také zkontrolovat, co vypadá jako jeden z nejvhodnějších i nekonvenčních příběhů Hesteru.

~

To je pro tento týden, lidi. Věci byly v poslední době bláznivé, stejně jako já to vyžaduji, abych to zabalil, abych se mohl chytit na nějakou jinou práci. Doufám, že váš leden proběhl dobře stejně jako únor, je na fantastický start!

~

Sledujte mé tweety, pošlete mi e -mail a nezapomeňte dávat pozor na Westfield Comics Facebook.

Josh Crawley může nebo nemusí být klávesovi pro Everclear. Důrazně navrhuje, abyste se vsadili, že je.

Leave a Reply

Your email address will not be published.