Pozoruhodná středa věcí !!!

Toto publikování je podáno pod:

Vrchola domovské stránky,
Rozhovory a sloupce

KC Carlson od Stuart Immonen

Sloupec KC od KC Carlson

DC Comics

Mladá spravedlnost #14

Mladá spravedlnost #14 – To je zde trochu náhoda. Hodně jsem strávil minulý víkend čtením (aka „dohánění“) DC dotazů komiksových titulů, z nichž mladá spravedlnost je jedna. (I když předchozí verze názvu předcházely, když se narodila otázka komiksů.

Tento problém je poněkud zvláštním způsobem. Přináší postavy z ostatních titulů komiksů – včetně Dial H pro Hero, The Question Twins, Naomi a celého seznamu Young Justice. (Předpokládám, že je zahrnuta amethyst, i když právě nedávno získala svůj vlastní nový sólový titul!) To je Brian Michael Bendis, John Timms, David F. Walker, stejně jako Mike Grell. Grell vypadá jako podivná „divoká karta“ pro tento titul, takže se tady snad děje něco jiného divného … (Teen Warlord? Ekologický šipka? LSH, když na nějaký čas, že?)

Také v tomto čísle: Jak přesně bude Superman odhalit svou trikovou identitu, dopadne Connor Kennt? Fascinující otázka …

Mister Miracle od Steve Englehart a Steve Gerber

Mister Miracle od Steve Englehart a Steve Gerber – Toto je jeden z oblíbených Rogerů! (Důl také!) Tři roky poté, co Jack Kirby zabalil svůj dlouhý běh na postavu umělce, kterou vytvořil, převzali sérii dva výše uvedení spisovatelé a skládali 11 vynikajících problémů Mister Miracle (1971, 1. série) #19- 25, Převzetí, stejně jako Strong #112, #128, stejně jako #138, stejně jako DC Comics poskytuje (1978, #12). Pomáhali jim spisovatel Bob Haney, s umělci Marshall Rogers, Vince Colletta, Rick Bryant, John Fuller, Michael Golden, Joe Giella, Russ Heath, Jim Aparo, Richard Buckler, stejně jako Dick Giordano! Bylo řečeno, že všichni tito vynikající tvůrci skutečně přidali k Kirbyho tradici postav tím, že poskytli další podrobnosti o pozadí Kirbyho základní historii. Stejně jako to uvidíte právě tady v tomto novém 216stránkovém vázaném svazku, s návratem mnoha hlavních Apokolips Villians, kromě skutečného jména Scott Free (skutečné jméno Mister Miracle) blízkých dobrých přátel a nepředvídatelných nepřátel!

Mister Miracle #24

Během běhu série se čtvrté světové prvky série nejprve představily Kirby do značné míry na vedlejší kolej ve prospěch tradiční superhrdinové akce. S Batmanem bylo několik týmů (většinou v Take On a Bold). Také, když byla série (opět) zrušena s problémem #25, bylo několik příběhů ponecháno nevyřešeno. Dokonce i se shromážděnou sérií se zde předčasně zrušily, Mister Miracle (a jeho partneři obrovští Barda i Oberon – kteří obecně předstírali, že je Scottův strýc), se znovu a znovu a opět skončil, že je zahrnut do podobně podivně nepředvídatelné spravedlnosti Liga Worldwide Series. (Pokud jste to ještě neučinili, měli byste také prohlédnout tuto často praštěnou sérii.)

Rovněž bylo mnoho pokusů o oživení série Mister Miracle. Naposledy ještě jeden nepředvídatelný fanoušek oblíbený spisovatel-Tom King-vstoupil do sestavení série s omezením 12 v letech 2017–2018.

Pokud máte rádi komiks oddball superhrdiny, mnoho různých běhů Mister Miracle by vám mělo poskytnout hodně zábavy i vzrušení! Poté, co ochutnáte Kirbyho pro základny, nepamatuje si, že si vyzvednete tento nový Mister Miracle od Steve Englehart a Steve Gerber Hardcover! Nebudeš smutný!

Aquaman Giant #3

Aquaman Giant #3-Wayne Markley mě mentoroval o tomto téměř trikovém kultu obří velikosti (100 stránek!) DC komiks! Tyto 100stránkové obři jsou nejprve vytvořeny i prodávané v obchodech Wal-Mart a jsou úžasnou směsí nového i dotiskového materiálu-jak dobrého/velkého vysoce kvalitního-, stejně jako nyní nabízené komiksy. Zde je to, co tento týden Aquaman Giant #3 obsahuje:

Nový materiál: Aquaman a Tempest Race, aby zastavili rozzuřené monstrum, které uniklo nádherné hrobce pod městem New York. Autor Steve Orlando, umělci Ken Marion a také Sandu Florea. Plus osmistránkový příběh od spisovatele Toma Taylora a umělce Pop Mahn, který má Aquaman a Mera spojující se, aby zabránil Lex Luthorovi vrtat do oceánského dna. Hmm.

Materiál dotisk: „Trůn Atlantis Kapitola 2“, od Aquamana #15 (2013); „Protivník mého nepřítele“, z Mera: Queen of Atlantis #3 (2017); a „Krev Manta: Kapitola 1“ od Teen Titans #9 (2018).

Marvel Comics

Historie Marvel World – Edition Treasury Edition Javier Rodriguez Cover

Historie Marvel World-Treasury Edition-To shromažďuje celou nedávnou šestistupňovou historii série Marvel World Comic Book do 232stránkové brožované brožury. Existují dva obaly: přímý maKryt RKET je Javier Rodriguez (který tužku celou sérii). Steve McNiven (a potenciálně další) poskytuje obálku pro vydání knihy Market. Mark Waid je spisovatel a možná také jedním z mála lidí, kteří zůstali na trhu, který chápe tyto věci uvnitř i venku, navzdory tomu, že se často nazývá „ten DC chlap…“. Možná to bude práce, která nakonec o tom upraví mysl lidí … také tady Sez právě tady, že „Toto je nový příběh s dříve neznámými triky a šokující zjevení, které spojují spoustu vláken z minulosti Marvel a přítomnosti!“ “Nuff řekl!”

Gwen Stacy #2

Gwen Stacy #2 (z 5) – Věci pro Gwen nefungují tak skvělé (navzdory jejímu novému sólovému titulu). Její otec je zraněn a hospitalizován, kromě toho, že se podílí na obvinění z korupce. Takže, programu, její plán je překročit KRIMEMASTER – nebo HORHT! Od Christos N. Gage a také Todd Nauck, s opravdovým obálkou dobrého hlediska Adama Hughese!

Marvels Snapshot: Sub-Mariner

Marvels Snapshot: Sub-Mariner-začátek řady speciálů, které předvádějí Marvelovy největší postavy-od zlatého věku do dneška! Tento první problém začíná silný příběhem Marvelovy debutové superstar: Prince Namor, sub-mariner. Napsal velmi populární romanopisec a také oceněný televizní spisovatel Emmy Alan Brennert (L.A. Legislativa a také skvělé nabídky více!), Stejně jako ilustrované superhvězda Jerrym Ordwayem (Superman tituly, All-Star Squadron, Dilemma na Infinite Earths ). V roce 1946 jsou chlapci zpět z druhé světové války, bohužel však nenechali bojiště za sebou. Když se reportérka Betty Dean a Namor Reunite v Palisades Parku (zpochybňuji, zda jsou ty staré vstupenky na komiksové knihy do parku Palisades stále dobré?), Brzy se objeví pod útokem! Stejně tak hostující hvězdy The All Winners Squad! Tuto práci je kurátorem spisovatele Marvels Kurt Busiek (Astro City), stejně jako série bude mít obaly Marvels umělce Alexe Rossa. Během příštích čtyř měsíců bude celkově osmi speciálů snímků. (To je nový problém snímku Marvel každé dva týdny!)

___________________________________

Kabel č. 1

KC Carlson – Oh, jo, tento týden je také nový kabel #1. Opravdu se někdo záleží? Nepočítáním brožovaných a vázaných kolekcí bylo v logu nejméně 18 titulů komiksů s „kabelem“. (Nějak nikdy neudělali Cable & Gwen Stacy.) Kdo kupuje všechny tyto komiksy? Kabelová máma? Musí mi něco chybět …

Westfield Comics neodpovídá za hloupé věci, které říká KC. Obzvláště ta věc, která vás skutečně podráždila. Ach, skvěle, teď jsem zaškrtl kabel … bylo to dostačující, když se mě přepadený chyba snažil zabít … hmmm … kabel a také přepadený chybu #1 !!! Nový crossover hit č. 1 z roku 2020 !!!

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.