Chronikující odjezd ruby ​​růže Batwoman

To byl nadpis, který jsme v komických letech nemohli uvěřit. Ruby Rose přistála roli Batwoman a my jsme všichni milovali párování. Pak z ničeho nic nevztahuje, že odchod Ruby Rose Batwoman byl bezprostřední. Nejen bezprostřední, ale doslova se děje ten stejný den. Je divoké myslet si, že hvězda série CW vychází z ničeho nic. Pokud to však rozebíráte, pak se Rose Walking Away zdá trochu srozumitelnější. Charismatická hvězda je velmi otevřená ohledně jejího duševního zdraví. A zatímco Batwoman je pro mnoho lidí zásadní, žádná televizní show není mnohem důležitější než to.

Co vedlo k odchodu Ruby Rose Batwoman?

Obrázek kredit: CBSVIACOM

Stejně neobvyklý jako odchod byl, jsem smutný, když vidím, že mnoho lidí předpokládá, že Rose je v této situaci tvrdá nebo dramatická. Ruby Rose provedla stříkání v hlavním proudu se svou rolí v Orange je nová černá. Její hlavní roli jako Batwoman bude její čas na záření, ale podle odrůdy byly pro ni hodiny příliš mnoho. Tak rychlý, jak by někteří mohli tento krok odmítnout jako hollywoodský elitářství nebo lenost, to prostě není v mých očích.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Hodiny na televizi mohou být vyčerpávající. Stephen Amell o tom mluvil po skončení Arrow a dokonce měl panický útok na podcast Michaela Rosenbauma. Vaše mysl a tělo jsou kontrolovány na hodiny a hodiny po celý den a Rose byla veřejná o její cestě duševního zdraví. Správná péče o duševní zdraví vyžaduje rutinu, která musí přijít před kontrolovatelným napětím. Bohužel se v minulosti pokusily vzít svůj vlastní život několikrát. Úzkost vedení série hitových sérií je tedy pro někoho s touto historií ještě mnohem více ohrožující. Pro mě je pro mě nezbytné uvedení sebe a své wellness. Nemluvě o tom, že její život nedávno ovlivnil několik zranění.

A to je jen fyzická stránka věcí. Je tu také emocionální stránka, zejména když se týká péče o určitý druh „fanoušků“.

Určení priority péče o sebe vždy záleží

Obrázek kredit: CW

Přes spoustu pozitivních recenzí pro Batwoman, show čelila vůli Trollu, který dokonce „bombardoval“ sérii na Rotten Tomatoes. Zrušení, které tyto fanoušky rozzlobilo? Batwoman nebyla show o Batmanovi. (Zapomenutí na to, že Warner Bros. nedovolí, aby je v televizním seriálu nemohli používat v televizním seriálu kvůli složitým problémům s právy.)

Přiznejme si to: Comic Fandom má v něm hlasitý a velmi online ™ sektu, která nenávidí ženy. Nechci to dát diplomaticky nebo se chovat, jako by jen „mají názory“ na ženy v médiích. Soudě podle skandálů, které je rozzlobí, neradi vidí ženy v hlavních rolích, ať už jde o Star Wars, MCU nebo Arrowverse. Je nešťastné vidět, že odjezd Batwoman Ruby Rose přináší radost, zvláště když je to takové odpovědné rozhodnutí. Pro mě je prioritizace péče o sebe statečná věc ve velmi veřejném průmyslu. Po jedné sezóně odchází hvězda show, protože hodiny jsou příliš mnoho. Hádej co? To je pro ni úžasné.

Jistě, fanoušci show nemusí být připraveni rozloučit se s Rose. Kvůli takovému kroku ji pravděpodobně uvidí v jiných věcech. Udělejte si čas na nalezení ideálního projektu pro vás záležitosti a naznačuje, že lidé se složitými cesty duševního zdraví mají šanci najít něco, co jim lépe vyhovuje. Je pravděpodobné, že CW tuto roli přepracová a Brooklyn 99 hvězda Stephanie Beatrizová již na Twitteru poukázala, že bude mít zájem.

Celkově, bez ohledu na to, jaké důvody jsou za Roseovým odchodem, přejeme jí to nejlepší na jejích budoucích projektech.

Pokud vy nebo někdo, koho znáte, uvažujete o sebevraždě, zavolejte na 9-1-1 nebo národní záchranné lano na prevenci sebevražd na 1-800-273-talk (8255).

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.