Phoenix Down and Up

Jaká je neobvyklá situace k displeji s údaji z X-Men#101. Toto je hlavní nezbytný v běhu Bronzové Marvel’s X-Men, nemluvě o knize, která má náhodnou situaci hlavního filmu založenou přímo na jeho ústřední postavě, která bude vydána letos v létě (7. června 2019).

To vše a ceny jsou trendy… .downwards. jak je to možné? Ještě důležitější je, jak bychom měli reagovat na tuto nepříjemnou situaci cen, které se ponořily před uvolněním dalšího filmu X-Men?

X-Men #101 (říjen 1976)-první vzhled Phoenixu; Phoenix Původ uzavírá

Za prvé, jak víme, že X-Men #101 zpomaluje a zvrátí zisky za poslední rok? Náš užitečný analyzátor GoCollect.com nám pomáhá na této frontě.

Během posledních 60 dnů ROI (návratnost investic) na X -Men #101 v nejvyšších ročnících ukazuje, že 9,8 odstupňovaných kopií klesá -15,9%. 9,6 stupňů ukazuje negativní výnosy -1,2% a 9,2 kopií je negativní na -3,2%. To musí být v kontrastu s průměrem šedesáti dnů na 9,4, 9,0 a 8,5 na příslušných +9,6%, +0,9% a +21,9%, ale když ponoříme pod 8,5, najdeme negativní výnosy od -9,4% (na 8,0 kopie) až k -19,5% (na 7,5 odstupňovaných kopiích).

Během posledního měsíce se 9,6 stupňů zvýšilo +6,8% a 9,4 se vyšplhalo z +9,6% na +16,3%, ale s výjimkou 8,5 a 6,0 stupňů jsou všechny ostatní stupně s mnoha vykazujícími negativními výnosy dvojciferné.

Součástí důvodu tohoto sestupného trendu je složitost obklopující příběh Phoenix (něco, o čem jsem předtím blogoval, viz zde a zde), což vytváří skvělý komiks, ale náročný spiknutí, které se překládá do jiných médií (jako je film) .

Dalším problémem je, že slovo vycházející z pokročilých projekcí konečného produktu vedlo k pověsti, že brzy vydán Fox Film „X-Men: Dark Phoenix“, je hromada odpadků. Protože tato tvrzení jsou založena na pouhé pověsti a názoru, říkám, že je všechny bereme se solnými třepačkami soli.

Předpokládejme, že film „Dark Phoenix“ bude v nejlepším případě dobrý, ale pravděpodobně to bude špatný film (z důvodů, které jsem vysvětlil dříve, to lze shrnout jako jednoduše: Jsem skeptický jakýkoli jediný film může spravedlnost k tomuto příběhu). To však stále neznamená, že tyto klávesy X-Men jsou odsouzeny k zaniknutí hodnoty po velmi dlouhou dobu.

Naopak špatný liškový film může být požehnáním v přestrojení těm, kteří chtějí vlastnit Phoenix Keys.

X-Men #101 má celkem 3, 613 kopií na sčítání lidu CGC, takže pokud se podíváte, určitě najdete kopii a protože ceny klesají, nyní může být dokonce vhodný čas, aby se pokusil chytit vysoko Kopie třídy (možná i jedna z 131 9,8 kopií na sčítání lidu CGC).

A ačkoli poslední aukce ComicLink certifikované 9,8 prodané za 4 606,00, XM #101 má stále průměrnou FMV 5 000,00 USD v 9,8 a je to klíč. Je třeba si pamatovat, že to není jediný klíč Phoenix.

X-Men #134 (červen 1980)-Phoenix se stane Dark Phoenix

X-Men #134 je první vzhled Dark Phoenix. Na rozdíl od prvního vzhledu Phoenixu má tato kniha na sčítání lidu CGC 1 718 kopií. Na těchto číslech to nelze přesně nazvat vzácnou nebo vzácnou knihou, ale stále to není zdaleka příliš zastoupeno nebo dokonce i tak dobře zastoupeno jako X-Men #101.

Nyní však zvažte, že 193 z těchto X-Men #134s je 9,8.

Mimochodem X-Men #134 se zvyšuje v ceně a za pouhých 875,00 USD v certifikaci 9,8 stupně, může být stále mít o jednu pětinu cenu #101. Vrací se za posledních 60 dní na X-Men #134 vypadají následovně: 9,8 na +23,4%, 9,4 = nahoru +8,1%, 9,2 = zvýšení +18,3%. Ačkoli to musí být přijato s negativními výnosy z mnoha dalších stupňů za posledních 60 dní, z tohoto důvodu ukazující určitá smíšená čísla je zde vzorec naopak X-Men #101 a pouze s 9,6 kopií ve vyšších stupních. Signalizuje to, že X-Men #134 se pomalu chytí do své sesterské knihy.

Take Away: Víme, že i když se ukáže, že film Fox je ve skutečnosti hrozný, X-Men se nakonec restartuje. Brzy se v MCU objeví Jean Gray, možná i jako Phoenix. To znamená, že na tyto knihy dávejte pozor a pokud film Fox vede k poklesu cen, použijte tento okamžik k vyzvednutí některých klíčů Phoenixu. Neexistuje žádný způsob, jak tyto korunovací vrcholy běhu X-Men zůstanou do budoucna.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Nejžhavější komiksy: Mando On the Move, X-Men těsně vzadu havaroval večírek a získal 76 pozic, když Darth Vader #20 zaútočil přes nejžhavější komiks. Disney může zavádět streamovací sérii, ale jejich první show Star Wars zůstává jednou z mnoha populárních. Tento týden to byla od února variantní kryt Mandalorianů, který vyšplhal do…
30. června 2022 v „komiksu“

Trendové komiksy: Bronzová věk X-Men na riseall Pověsti o X-Men v MCU se zaměřily na reflektornull

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.