Brave šéfkuchař Brianna#1

Brianna je část vaření rodiny. Nicméně s hvězdným šéfkuchařem a spoustou dokonalých starších bratrů se však necítí dost skvěle. Pak otec oznámí, že umírá a také založí své dědictví, říká svým dětem, aby začaly začít své vlastní restaurace, stejně jako ten, kdo je mnoho úspěšných, to všechno zdědí. Prvních několik stránek nastavilo premisu dobře:

Pouze Brianna není zvlášť konkurenceschopná, stejně jako její mládí je nevýhodou. Skočí na pozvání k nalezení levného Monster City, které je dobře pojmenováno, protože tam originální monstra online. Například její první známost (a eventuální spolupracovník) je harpy s ptačí nohy i křídla.

Statečný šéfkuchař Brianna #1 kryt od Bridget Underwood

Jak napsal Sam Sykes, to, co pro ni Brianna má, je ochota pracovat obtížně a také rozhodnutí vytvořit místo, které se hodí, a ukazuje jí. Ach, stejně jako ona může dobře vařit. Není to však nejlepší ve výzkumu, nebo však prohlédne podrobnosti, než skočí dovnitř. Naštěstí vysoká kvalita jejího jídla a její ochota uzavřít nepříznivé zprávy, které v její hlavě slyší, může za to tvořit. Stejně jako její velké srdce vyhrává nad ostatními, kteří pomáhají.

Styl Seliny Espiritu je otevřený a přátelský, vhodný jak pro Briannovu charakter, tak i pro klienty monster, které vyvíjí. Stejně jako její ilustrace jídla vypadají úžasně!

Společně Sykes i Espiritu vytvořili uvítací knihu s vedením, které bych rád věděl. Jídlo, příšery a také objevování toho, jak přesně vytvořit polohu na světě, je pro dnešní publikum vhodná kombinace. Stejně jako problém č. 1 je nabízen jako „vůbec první zadní kryt tabule!“ (Vydavatel nabídl kopii digitálního hodnocení.)

Statečný šéfkuchař Brianna #1 Variant kryt od Shelli Paroline & Braden Lamb

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

Brave šéfkuchař Briannabrave šéfkuchař Brianna zdůrazňuje boje mladé dámy, aby uznala své vlastní dovednosti ve fantasy prostředí. Brianna je nejmladší dítě šéfkuchaře s říší kuchařky a televizními pořady. Chápe, že jeho čas uplyne, a tak stanoví konkurenci mezi svými dětmi,…

Stát se nejnovějším Briannaterri Libensonovým sérií Emmie & Buddies-po nepochybném Emmie, pozitivně Izzy, stejně jako Jaime-vyhovuje stejnému modelu a střídá hojně ilustrované ilustrované deníkové sekce s komiksem s velkým panelem. Na konci Brianny vysvětlují stránky deníku minulost, zatímco komiksy ukazují současnost. Brianna je Emmieho nejlepší …

Pozitivně Izzapositive Izzy je pokračováním nepozorovatelné Emmie od Terri Libensona. Oba integrují ilustrované vyprávění deníku ve stylu s vloženími komiksu, aby vizuálně kontrastovaly, jak se o sobě cítí mladí a přesně to, jak je ostatní mohou vidět. Brianna (které jsme uspokojili v první knize jako Emmieho nejlepšího přítele) se cítí omezena…

Leave a Reply

Your email address will not be published.