Thor, aby se připojil k otázce Lady, aby bojoval s zlou verzí amazonského válečníka

, tak jste to s největší pravděpodobností viděli a také si mysleli: „Neexistuje žádná metoda, že v takové legendární stupnici nevidíme crossover Marvel/DC “ stejně jako máte pravdu; nebyly. Thor se však připojí k otázce ženy. Navzdory přesně tomu, jak se to zdá, Marvel nevlastní autorská práva k Thorovi, ale Marvel’s Thor i Marvel’s Odin. To jsou postavy vycházející ze starověkých mýtů. Marvel tehdy nebyl kolem. Pokud tedy chcete nějakou pozoruhodnou Marvelovu Thorovu akci, zkontrolujte krále v černém týdnu osm. Avšak pro legendární týmový tým mytologického charakteru budete muset zkontrolovat otázku Lady #772.

Komiks je první Thor, aby se připojil k otázce ženy

#Notmythor (obrázek: Experience Comics (svazek 1) #75, DC Comics)

Stan Lee, stejně jako Jack Kirby, nebyli jediní, kdo přemýšleli o tom, aby se z Thunder Boha stal superhrdinou. Ve skutečnosti nebyli ani první, kdo to zkusili. Metoda ve 40. letech 20. století, spolutvůrce kapitána Ameriky Joe Simon. Tento Thor dělal věci jako Rob Banks. Přesto stále mluvil jako Shakespearovská postava, podobně jako Thor v komiksu (zmírnili to v MCU). Simon také poskytoval Thora jako více barbarů než norský princ.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekund 12 minut, 40 sekund

Žít
00:00
12:40
12:40

Je to Thor, aby se připojil k otázce dámy letos v květnu? No, možná. Jak jsme již uvedli, nikdo nemá Thora – je to postava veřejné domény. Právě teď můžete složit svůj vlastní příběh Thora, pokud nevypadá jako Marvel’s Thor, nebo zaujme umístění v Marvel Universe. Podívejte se tedy na mého zcela originálního komiksu, Thora, poručíka demokracie a vanadium. Budou bojovat proti nepřátelům, jako je obličej kaštanového kostru, Vanadium Monger, stejně jako Loki. Kromě toho, jak hledat hostující vystoupení od první osobní chladné sezóny, Vermillion Sorceress, stejně jako trenér X!

Úplně originální. Každý z nich. Každopádně uvidíme, jak se Thor připojil k otázce Lady, aby v květnu bojoval proti jejímu temnému odrazu.

(Výkonný obrázek: Wonder Woman#772, Variant Cover, DC Comics)

Leave a Reply

Your email address will not be published.