Akční laboratorní potěšení z března 2015 Vyžádání

Kind People At Action Lab potěšení poskytli komiksové žádosti pro komiksy a další produkty uvedené v náhledech v lednu 2015, které byly uspořádány k odeslání od března 2015.

Loutkový mistr č. 1

Spisovatel: Shawn Gabborin
Jméno umělce: Michela da Sacco (tužky, inkousty) a Yann Perrelet (Colors)
Obal umělce: Michela da Sacco (tužky, inkousty) a Yann Perrelet (Colors)

Dlouhodobý kultovní tradiční hororové filmové série Charles Band vytváří svou metodu na komické stránce! Když se skupina dobrých přátel rozhodne využít opuštěného Bodega Bay Inn jako místo oslavy, zjistí z první ruky, že bizarní regionální folklór je mnohem více reality než fantazie, protože armáda zkroucených autonomních loutků má svou metodu s Přestupek dospívajících! Loutky jsou zpět, stejně jako jsou na krvi! Šest variant – samostatná barva, náčrt i variace obrázků pro obou čepel i
Pinhead (omezen na 2000 kopií).

32 PGS./ Zralá čtenáři/ FC $ 3,99/ 4,99 $ varianta

Vamplets: The Heada Para Hlavní školka #1 (ze 6)

Spisovatel: Gayle Middleton a Dave Dwonch
Jméno umělce: Amada Coronado (P), David Dwonch (i) Náklady Blankenship (C)
Obalového umělce: Amanda Coronado (A), Náklady Blankenship (C)

Teenager Destiny Harper je na křižovatce ve svém životě. Přichází promoce, stejně jako má nulové vyhlídky na budoucnost. Odpověď na reklamu na „The Night Care Nursery“ se jeví jako vynikající nápad, dokud není magicky transportována do Gremvania, kde temné stvoření číhají ulice a svět je záhadně překonán kojeneckými vampyry zvanými vamplety! Může osud sloužit jejímu termínu jako vláda „The Heada Para Para Para Para Paragery“ a vrátit se domů? Pohádky získají moderní aktualizaci v tomto příchodu věkových příběhů monster, chaos a magic! Varianta krytí Williama Blankenship (omezeno na 2000 kopií!) A také sama Gayle Middleton (omezena na 2000 kopií!).

32 PGS./ALL AGES / FC 3,99 $

Gronk: Příběh monster Svazek 2 TPB

Spisovatel: Katie Cook
Jméno umělce: Katie Cook
Obal umělce: Katie Cook
Kolorista: Kevin Minor

Druhá sbírka prominentního Webcomic Katie Cook! Gronk je monstrum, které objevuje změnu našeho světa s učením Dale, dámy, která by s největší pravděpodobností neměla být mentorová žádná jednotlivce přesně, jak se změnit na pravý svět. Připojte se k Gronk, Dale, Harli a Kitty na další rok zábavy!

64PGS./ALL AGES/ FC $ 9,99

Herald: Lovecraft a Tesla TPB

Spisovatel: John Reilly
Jméno umělce: Tom Rogers (tužky), Dexter Weeks (inkoust, barva, písmena)
Obal umělce: Tom Rogers

Při hledání Amelia Earhartové musí slavný inovátor Nikola Tesla povinen spolupracovat se samosprávným hororovým spisovatelem HP Lovecraftem, když závodí proti spiknutí kultistů Cthulhu pro existující kopii původního Necronomicon. Sbírá Herald: Lovecraft & Tesla 1-3.

96 pgs./teen/ FC $ 11,99

Muškát #1

Spisovatel: James F. Wright
Jméno umělců: Jackie Crofts
Obalového umělce: Jackie Crofts (hlavní obal), Josh Eckert (varianta)

Poppy Pepper si jen přeje dostat přes juniorskou vysokou a také zabránit jejímu bohatému soupeři, Saffron Longfellow, stejně jako její přisluhovače pečujících brownie, The Woman Rangers. Když však dorazí tajemná nová žena Cassia Caraway, spojí se s Poppy i dohromady, aby vypořádala, aby přivedla šafrán i tým dolů. Variant kryt od Josh Eckert, omezený na 2000 kopií!

32 PGS./ Všechny věkové kategorie/ FC $ 3,99

Holy f*Ck #4

Spisovatel: Nick Marino
Jméno umělce: Daniel Arruda Massa
Obalového umělce: Daniel Arruda Massa (pravidelné i omezené variantní obal)

Klimatický závěr! Ježíš vs. vzdušný nuke. Satan i sourozenecká Maria vs. armáda pobuřujících mytologických bohů. Zeus vs. jeho vlastní ochromující nejistota. Je to totální válka, když zakopneme tuto bláznivou komiksovou knihu do vnějšího prostředí a pak se porazí do konce. Nepřipojíš se k nám? Zahrnuje dva kryty s omezeným variantem, které jsou omezeny na 1 500 kopií.

32 PGS./Mature Readers/FC $ 3,99/4,99 $ varianta

Itty Bitty Bunnies in Rainbow Pixie Candy Land: Tales from the Crib #1

Spisovatel: Dean Rankine
Jméno umělce: Dean Rankine
Obal umělce: Dean Rankine
Pocta variantní kryt (omezeno na 2000): Dean Rankine

Je čas na další kolo bez chuti příběhů od občanů Rainbow Pixie Candy Land Raunchy králíků, Phil i Tyrone. Připojte se k nim, když zabíjejí jejich játra, vezmou se do loutkové show, dělají nevyslovitelné věci žabí prince a také obtížně zakopněte s Willym Nellsonem! Né vážně. obsahuje speciální variantu pro hold (omezeno na 2000 kopií)

32 PGS./ Zralá čtenáři/ FC $ 3,99/ 4,99 $ varianta

Dvojité skoky TPB

Spisovatel (snullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.