Film Batgirl přichází na HBO Max?

Po mnoho let se po mnoho let rozšiřovaly více postav v „Bat-Family“ pro více mediální vesmír DC. V současné době je Batman představen ve filmovém světě, kdy Robert Pattinson přebírá roli živé akce. Říká se, že minulí herci, jako je Ben Affleck, a Michael Keaton, kteří v minulosti převzali funkci Batmana, se mohou objevit v nadcházejících filmech nebo televizních seriálech. Kromě toho je Batwoman v současné době na malé obrazovce do své druhé sezóny v síti CW s novou iterací postavy. Konečně, postava Nightwingu se také hraje na platformě HBO Max v televizním seriálu Titans. Podle ComicBookMovie.com existuje možné vedení, že Batgirl může směřovat k HBO MAX v typu filmu. Skutečným problémem je, která verze přijde DC Comics vybírat jako další Batgirl?

Batgirl s věky

Hrdina Batgirl v průběhu let odešel s různými ženskými postavami. Ve skutečnosti postava existuje od věku stříbra! Pojďme se tedy ponořit do mnoha ženských jedinců, kteří vzali plášť Batgirl.

Betty Kane

Chronologicky si Betty Kane v době 1961 oblékla kostým bat-girl. Batman #139 je problém, kdy je chápána jako první vzhled hrdiny. Pro Kane není příliš pozoruhodné, než je pravda, že je první, kdo zobrazuje hrdinu bat-girl. Vztah, pokud se její příjmení zdá být povědomě, je neteř Kathy Kane. Kathy je také chápána jako Batwoman.

Stephanie Brown

Jednou z možných postav ve světě DC, která by mohla být další Batgirl, je Stephanie Brown. Brown je extrémně rozmanitý charakter, protože během své existence zobrazovala různé funkce hrdiny. Stephanie zobrazovala superhrdinové funkce Robina v Robin #126 a jako spoiler v detektivním komiksu #647. Funkce ji jasně určily jako extrémně flexibilní postavu, kterou může DC použít, pokud je představena do mediálního vesmíru. Klíčovým problémem, ve kterém se stane novou Batgirl, je v problému Batgirl #1. Domnívám se, že její možnosti jsou poměrně vysoké, protože její všestrannost může být velmi užitečná na tom, jak si ji DC Comics přeje využít v jakékoli funkci, kterou se zdají být fit.

Barbara Gordon

Poslední postavou, kterou chci zmínit jako příští Batgirl, je Barbara Gordon. Gordon je v Batman Mythos velmi prominentní postava. Je dítětem jednoho ze slavných spojenců Batmana, komisaře Jamese Gordona. Je tedy vhodné, aby jeho dítě dodržovalo kroky svého otce v boji proti zločinu. Barbaraův první vzhled i původ jako Batgirl jsou v detektivním komiksu #359. Je fascinující poznamenat, že je zvěsti, že se postava může objevit v současné televizi HBO Max Titans. Pravděpodobnost, že by mohla přejít z televize do filmů. Bylo by divné přepracovat postavu, kdyby se objevila v televizní show. Kromě toho se říká, že film by byl na přesně stejné platformě HBO Max.

Kdo si myslíte, že to bude?

Abych to shrnul, neuvedl jsem seznam všech postav, které oblékli kostým Batgirl. Vybral jsem postavy, které jsem cítil, že mají nejlepší možnost, že se v nadcházející budoucnosti objeví ve filmu HBO Max. Kterou postavu se domníváte, že se objeví v nadcházejícím filmu HBO Max?

Batgirl by chtěl, abyste upgradovali na členství v Premium GoCollect! Nenechte ji dolů!

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest15

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

DC Comics Pravidelná pověst Roundup! Zde je několik zvěsti pro fanoušky DC Comics, které nás nadchnou, že se naše životy znovu přibližují typickému. DC Comics Rumor Mill Ahoj všichni! Opravdu věřím, že podzimní sezóna je nejlepší doba roku. S každým se toho tolik děje, že …
21. října 2020 v „komiksu“

Investice do nízkých nebezpečí: GCPD #1 a Gordon z Gothamu #1 Je novou bat-show o metodě HBO Max a také by to mohlo mít důsledky s nízkým rizikem pro dvě nálezy dolaru. Zdá se, že mnoho DC pracovních míst HBO Max HBO Max je bankovnictví na DC Universe. Předtím, než Snyder Snyder vyřízl foukané fanboy mysli, aplikace DCU…
14. července 2020 v „komiksu“

Doktor Strange i The Cameo Madness !!! Doufám, že se všem daří dobře a během pandemie zůstane zdravě. Lékař Strange 2 se začíná zvyšovat s produkcí a zvěsti o tomto filmu létají. Pověsti týkající se multi-verse sestavují tento film s legendárními rozměry. Pojďme se podívat na vrchol …
17. října 2020 v „komiksu“

Komiksový sběratelský roh

Leave a Reply

Your email address will not be published.